Geen doelpunten bij Duitse topper
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en RB Leipzig heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst eindigde in 0-0. Leipzig kreeg na ruim een uur spelen de grootste kans, maar Timo Werner schoot de bal alleen voor keeper Manuel Neuer naast het doel.
Bayern München kreeg kort na rust een strafschop, maar die werd op advies van de VAR ingetrokken omdat Robert Lewandowski buitenspel had gestaan voordat hij werd neergehaald in het zestienmetergebied. De ploeg van interim-trainer Hansi Flick had de eerste drie competitieduels van 2020 allemaal in winst omgezet. De laatste keer dat Bayern in de Bundesliga niet tot scoren kwam, was eind vorig seizoen tegen Leipzig (0-0).
Aan het begin van dit voetbaljaar hielden beide ploegen elkaar in Leipzig ook al in evenwicht (1-1). Bayern München heeft na 21 wedstrijden één punt voorsprong op Leipzig. Borussia Dortmund, dat zaterdag met 4-3 verloor bij Bayer Leverkusen, neemt de derde plaats in met vier punten achterstand op de koploper. Trainer Peter Bosz staat met Leverkusen zes punten achter.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
14 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
17 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
17 uur geleden