Geen doelpunten bij Duitse topper
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en RB Leipzig heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst eindigde in 0-0. Leipzig kreeg na ruim een uur spelen de grootste kans, maar Timo Werner schoot de bal alleen voor keeper Manuel Neuer naast het doel.
Bayern München kreeg kort na rust een strafschop, maar die werd op advies van de VAR ingetrokken omdat Robert Lewandowski buitenspel had gestaan voordat hij werd neergehaald in het zestienmetergebied. De ploeg van interim-trainer Hansi Flick had de eerste drie competitieduels van 2020 allemaal in winst omgezet. De laatste keer dat Bayern in de Bundesliga niet tot scoren kwam, was eind vorig seizoen tegen Leipzig (0-0).
Aan het begin van dit voetbaljaar hielden beide ploegen elkaar in Leipzig ook al in evenwicht (1-1). Bayern München heeft na 21 wedstrijden één punt voorsprong op Leipzig. Borussia Dortmund, dat zaterdag met 4-3 verloor bij Bayer Leverkusen, neemt de derde plaats in met vier punten achterstand op de koploper. Trainer Peter Bosz staat met Leverkusen zes punten achter.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
5 uur geleden