
Geen doelpunten bij Duitse topper
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en RB Leipzig heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst eindigde in 0-0. Leipzig kreeg na ruim een uur spelen de grootste kans, maar Timo Werner schoot de bal alleen voor keeper Manuel Neuer naast het doel.
Bayern München kreeg kort na rust een strafschop, maar die werd op advies van de VAR ingetrokken omdat Robert Lewandowski buitenspel had gestaan voordat hij werd neergehaald in het zestienmetergebied. De ploeg van interim-trainer Hansi Flick had de eerste drie competitieduels van 2020 allemaal in winst omgezet. De laatste keer dat Bayern in de Bundesliga niet tot scoren kwam, was eind vorig seizoen tegen Leipzig (0-0).
Aan het begin van dit voetbaljaar hielden beide ploegen elkaar in Leipzig ook al in evenwicht (1-1). Bayern München heeft na 21 wedstrijden één punt voorsprong op Leipzig. Borussia Dortmund, dat zaterdag met 4-3 verloor bij Bayer Leverkusen, neemt de derde plaats in met vier punten achterstand op de koploper. Trainer Peter Bosz staat met Leverkusen zes punten achter.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.
12 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain vindt dat zijn team de plaats in de finale van de Champions League heeft verdiend. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 2-1 van Arsenal na eerder een 1-0-zege in Londen.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de tweede keer in de clubgeschiedenis doorgedrongen tot de finale van de Champions League. De kampioen van Frankrijk versloeg in de returnwedstrijd in Parijs het Arsenal van Oranje-international Jurriën Timber met 2-1. PSG had het eerste duel in Londen al met 1-0 gewonnen.
23 uur geleden