Geen doelpunten bij Duitse topper
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en RB Leipzig heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst eindigde in 0-0. Leipzig kreeg na ruim een uur spelen de grootste kans, maar Timo Werner schoot de bal alleen voor keeper Manuel Neuer naast het doel.
Bayern München kreeg kort na rust een strafschop, maar die werd op advies van de VAR ingetrokken omdat Robert Lewandowski buitenspel had gestaan voordat hij werd neergehaald in het zestienmetergebied. De ploeg van interim-trainer Hansi Flick had de eerste drie competitieduels van 2020 allemaal in winst omgezet. De laatste keer dat Bayern in de Bundesliga niet tot scoren kwam, was eind vorig seizoen tegen Leipzig (0-0).
Aan het begin van dit voetbaljaar hielden beide ploegen elkaar in Leipzig ook al in evenwicht (1-1). Bayern München heeft na 21 wedstrijden één punt voorsprong op Leipzig. Borussia Dortmund, dat zaterdag met 4-3 verloor bij Bayer Leverkusen, neemt de derde plaats in met vier punten achterstand op de koploper. Trainer Peter Bosz staat met Leverkusen zes punten achter.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft ook enkele dagen na de verloren halve finale op het WK tegen Argentinië (1-2) geen spijt van zijn verdedigende wissels. "Ik heb nergens spijt van, want ik vond ons te passief en ik wilde het team helpen. Ik heb verschillende beslissingen genomen op basis van intuïtie en ervaring. Ik zou spijt hebben gehad als ik dat niet zou hebben gedaan", zei Tuchel in aanloop naar de troostfinale tegen Frankrijk in Miami.
28 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Ook Lionel Messi zelf vindt de foto van hem met Lamine Yamal als baby "bizar". Negentien jaar later treffen de Argentijnse oud-speler van FC Barcelona en de huidige Spaanse aanvaller van de Catalanen elkaar in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. "Destijds is er een foto van ons gemaakt toen hij nog een baby was, en nu staan we tegenover elkaar in een WK-finale", zei de 39-jarige vedette tijdens een persconferentie in New York.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Lamine Yamal is fit voor de WK-finale tussen Spanje en Argentinië van zondag. Dat heeft de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente gezegd tijdens een persconferentie in de Verenigde Staten. "We hebben hem uit voorzorg wat rust gegeven, maar hij voelt zich goed, heeft met de groep getraind en hij is topfit."
1 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
14 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
17 uur geleden