Geen coronabesmettingen rond Formule 1 in Spielberg
SPIELBERG (ANP) - Tussen 26 juni en 2 juli zijn er geen coronabesmettingen geconstateerd bij betrokkenen rond de start van het Formule 1-seizoen op het circuit van Spielberg. Autosportfederatie FIA en de organisatie achter de Formule 1 melden dat zaterdag. Rijders, teamleden en ander personeel werden getest op het virus dat ook de start van het seizoen met maanden heeft uitgesteld.
In totaal werden in een week ruim 4000 tests uitgevoerd. Iedereen die toegang wil tot de paddock op de Red Bull Ring moet kunnen aantonen negatief getest te zijn. Het is een van de onderdelen van een strikt protocol dat nodig was om toestemming te krijgen voor de races.
De FIA en de Formule 1 zeggen, nu het seizoen op het punt staat te beginnen, elke week de resultaten van de tests bekend te maken. De GP van Oostenrijk is de eerste wedstrijd van het seizoen. Zaterdagmiddag is de kwalificatie. Publiek is niet welkom.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
22 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
22 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 dag geleden