Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen carnaval in 2021 op Aruba

Geen carnaval in 2021 op Aruba

ORANJESTAD (ANP) - Aruba heeft besloten dat de voor volgend jaar geplande carnavalsvieringen in januari en februari niet doorgaan. Volgens de organisatie, na overleg met onder anderen de minister van Financiën, Economie en Cultuur, Xiomara Ruiz-Maduro, is het niet passend carnaval te vieren terwijl het nog onzeker is hoe de situatie rond het coronavirus zich gaat ontwikkelen.

Ook de slechte financiële situatie van het eiland is een reden om carnaval een jaar uit te stellen. Aruba wil nu in 2022 een grote viering houden. In juli volgend jaar wil men wel in kleinere vorm enkele carnavalsactiviteiten en een optocht houden, zodat de carnavalsgroepen toch iets van een inkomen kunnen hebben.

Op Curaçao hebben de carnavalsgroepen onlangs gezamenlijk bepaald dat wat hen betreft carnaval in 2021 gewoon kan doorgaan.

Meer uit Binnenland

DJ La Fuente is dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid

AMSTERDAM (ANP) - DJ La Fuente is dit jaar een van de Ambassadeurs van de Vrijheid. Op 5 mei treedt hij samen met onder meer Karsu, Rolf Sanchez en de Jostiband op tijdens verschillende bevrijdingsfestivals in Nederland, meldt het Nationaal Comité 4 en 5 mei.

11 minuten geleden
Hoger beroep van zedenzaak Ali B begonnen

AMSTERDAM (ANP) - Het hoger beroep in de strafzaak tegen Ali B is onder grote belangstelling van de media van start gegaan in het gerechtshof van Amsterdam. Volgens een woordvoerder hadden tientallen journalisten, inclusief tekenaars en fotografen, zich aangemeld voor de eerste zittingsdag.

18 minuten geleden
Ali B bij gerechtshof Amsterdam om te 'vechten voor onschuld'

AMSTERDAM (ANP) - Ali B is dinsdagochtend aanwezig bij het hoger beroep van de strafzaak tegen hem. De artiest arriveerde rond 09.00 uur bij het gerechtshof in Amsterdam.

31 minuten geleden
Epe legt Fletcher dwangsom op voor opvang, keten wil niet betalen

EPE (ANP) - De gemeente Epe heeft ook aan Fletcher Hotels een dwangsom van 17.250 euro per dag met een maximum van ruim 3,1 miljoen euro opgelegd, omdat er na de gestelde deadline van afgelopen zaterdag nog asielzoekers worden opgevangen in een vestiging van de hotelketen in Epe.

14 uur geleden
COA haalt ultimatum Hardenberg niet, betaalt na dinsdag dwangsom

HARDENBERG (ANP) - Opvangorgaan COA is er niet in geslaagd de asielopvanglocaties in Hardenberg (Overijssel) leeg te krijgen en zal na dinsdag daarom de eerste dwangsom moeten betalen die de gemeente heeft opgelegd. Dat laat een COA-woordvoerder weten. Aan het eind van de maandag zijn er nog 427 mensen in de opvang aan de Jachthuisweg en vijf in de noodlocatie Loozen.

15 uur geleden
In Heemstede opgepakte jongens verdacht voorbereiden explosie

HAARLEM (ANP) - De jongens van 14 en 17 jaar die in de nacht van donderdag op vrijdag werden opgepakt in Heemstede worden verdacht van het voorbereiden van een explosie of brand te stichten met een terroristisch oogmerk. Dat meldt het Openbaar Ministerie Noord-Holland.

15 uur geleden
PowNed: De Wild tijdelijk afwezig op Radio 2, Eddy Keur vervangt

HILVERSUM (ANP) - NPO Radio 2-dj Ruud de Wild is de komende week niet te horen op NPO Radio 2. Dat heeft omroep PowNed maandag laten weten. "Naar verwachting zal hij volgende week maandag zijn werkzaamheden weer oppakken", aldus een verklaring van de omroep. Eddy Keur vervangt hem de komende dagen.

16 uur geleden