Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen akkoord tussen Willem II en Bayern München over vrijgave

Geen akkoord tussen Willem II en Bayern München over vrijgave

TILBURG (ANP) - De twee Willem II-aanwinsten Kwasi Wriedt en Derrick Köhn kunnen het seizoen bij FC Bayern München niet afmaken. De Tilburgers hebben met de Duitse kampioen geen overeenstemming kunnen bereiken over de vrijgave van beide spelers uit het tweede team.

De derde Liga, waarin de Bayern-beloften uitkomen, eindigt door de coronacrisis pas komende zaterdag. Deze woensdag zijn echter de contracten van het duo bij Willem II officieel ingegaan. Doordat er geen akkoord is over de vrijgave, moeten Wriedt en Köhn de laatste twee wedstrijden van het seizoen in Duitsland aan zich voorbij laten gaan.

Willem II maakte eind januari de komst van het tweetal bekend. De Brabantse eredivisieclub legde het duo tot medio 2023 vast. Aanvaller Wriedt en linksback Köhn zijn geboren in Hamburg en hebben Ghanese roots.

Meer uit Voetbal

Media: PSV bereikt akkoord met Bayern over aankoop Wanner

MÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.

12 minuten geleden
AZ zonder geblesseerde Mijnans naar Levski Sofia

ALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.

1 uur geleden
PSV mist Veerman tegen FC Groningen door bovenbeenklachten

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.

2 uur geleden
Oranje-international Simons mag bij goed bod weg bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.

6 uur geleden
Recordaantal voetbalwedstrijden voor Braziliaanse doelman Fábio

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Doelman Fábio van Fluminense heeft volgens zijn club en Braziliaanse media het record van het grootste aantal officiële wedstrijden verbroken. De 44-jarige keeper kwam in het duel met América de Cali in de Copa Sudamericana voor de 1391e keer in actie.

7 uur geleden
Voetballers kiezen Salah voor derde keer tot speler van het jaar

LONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.

18 uur geleden
Marseille wil van middenvelder Rabiot af na kleedkamerruzie

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de Franse international Adrien Rabiot op de transferlijst geplaatst. De middenvelder is niet meer gewenst in de Franse havenstad na een ruzie in de kleedkamer met zijn Engelse ploeggenoot Jonathan Rowe. Die vond plaats vrijdag na de eerste competitiewedstrijd van Marseille, die met 1-0 werd verloren van Rennes. Ook Rowe mag vertrekken.

21 uur geleden