Geen akkoord in Engels voetbal over collectief loonoffer
LONDEN (ANP) - De profvoetballers in Engeland brengen vooralsnog geen collectief salarisoffer. De organisatie van de Premier League en de Football League, de drie profniveaus onder de hoogste divisie, voerden daar de afgelopen dagen gesprekken over met spelersvakbond PFA. De onderhandelingen hebben nog niet geleid tot een akkoord.
Het Engelse voetbal ligt in ieder geval tot eind april stil vanwege de coronacrisis. Een paar clubs, vooral uit de lagere regionen, hebben hun spelers zelf al gedwongen om genoegen te nemen met minder salaris of aangepaste voorwaarden in het contract. De PFA zegt dat de voetballers best een financiƫle bijdrage willen doen, maar de vakbond pleit daarbij wel voor een collectieve aanpak. Het heeft de voetballers opgeroepen niet zomaar aangepaste contracten te tekenen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
9 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
13 uur geleden