Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geen ADO - Ajax in Eredivisie Vrouwen vanwege stroomstoring

Geen ADO - Ajax in Eredivisie Vrouwen vanwege stroomstoring

DEN HAAG (ANP) - Vanwege de aanhoudende problemen met de stroom in het stadion van ADO Den Haag gaat zondag ook de competitiewedstrijd tussen de voetbalsters van ADO en Ajax niet door. Vrijdagavond viel tot twee keer toe het licht in het Cars Jeans-stadion uit bij het duel tussen ADO Den Haag en Jong PSV in de Keuken Kampioen Divisie. Het is nog altijd niet gelukt de stroomstoring te verhelpen, meldde ADO zaterdag.

De voetbalsters van ADO Den Haag en Ajax zouden elkaar zondagmiddag treffen. De KNVB gaat echter op zoek naar een nieuwe datum voor de wedstrijd. Ajax voert de ranglijst van de Eredivisie Vrouwen aan, met 1 punt voorsprong op FC Twente dat het zondag opneemt tegen Feyenoord. ADO neemt de vijfde plaats in.

De stroomstoring in het stadion in Den Haag begon al voor de aftrap van ADO - Jong PSV. De wedstrijd kon daardoor pas ruim een uur later dan gepland beginnen. Halverwege de eerste helft, bij een voorsprong van 1-0 voor de beloften uit Eindhoven, viel het licht opnieuw uit. De wedstrijd moet op een later moment worden uitgespeeld. Vanwege de aanhoudende stroomproblemen moest ADO zaterdag de fanshop in het stadion dichthouden.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

51 minuten geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

4 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

4 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

8 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

8 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

9 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

10 uur geleden