Geen ADO - Ajax in Eredivisie Vrouwen vanwege stroomstoring
DEN HAAG (ANP) - Vanwege de aanhoudende problemen met de stroom in het stadion van ADO Den Haag gaat zondag ook de competitiewedstrijd tussen de voetbalsters van ADO en Ajax niet door. Vrijdagavond viel tot twee keer toe het licht in het Cars Jeans-stadion uit bij het duel tussen ADO Den Haag en Jong PSV in de Keuken Kampioen Divisie. Het is nog altijd niet gelukt de stroomstoring te verhelpen, meldde ADO zaterdag.
De voetbalsters van ADO Den Haag en Ajax zouden elkaar zondagmiddag treffen. De KNVB gaat echter op zoek naar een nieuwe datum voor de wedstrijd. Ajax voert de ranglijst van de Eredivisie Vrouwen aan, met 1 punt voorsprong op FC Twente dat het zondag opneemt tegen Feyenoord. ADO neemt de vijfde plaats in.
De stroomstoring in het stadion in Den Haag begon al voor de aftrap van ADO - Jong PSV. De wedstrijd kon daardoor pas ruim een uur later dan gepland beginnen. Halverwege de eerste helft, bij een voorsprong van 1-0 voor de beloften uit Eindhoven, viel het licht opnieuw uit. De wedstrijd moet op een later moment worden uitgespeeld. Vanwege de aanhoudende stroomproblemen moest ADO zaterdag de fanshop in het stadion dichthouden.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
12 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
2 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
4 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
17 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
17 uur geleden