Geen ADO - Ajax in Eredivisie Vrouwen vanwege stroomstoring
DEN HAAG (ANP) - Vanwege de aanhoudende problemen met de stroom in het stadion van ADO Den Haag gaat zondag ook de competitiewedstrijd tussen de voetbalsters van ADO en Ajax niet door. Vrijdagavond viel tot twee keer toe het licht in het Cars Jeans-stadion uit bij het duel tussen ADO Den Haag en Jong PSV in de Keuken Kampioen Divisie. Het is nog altijd niet gelukt de stroomstoring te verhelpen, meldde ADO zaterdag.
De voetbalsters van ADO Den Haag en Ajax zouden elkaar zondagmiddag treffen. De KNVB gaat echter op zoek naar een nieuwe datum voor de wedstrijd. Ajax voert de ranglijst van de Eredivisie Vrouwen aan, met 1 punt voorsprong op FC Twente dat het zondag opneemt tegen Feyenoord. ADO neemt de vijfde plaats in.
De stroomstoring in het stadion in Den Haag begon al voor de aftrap van ADO - Jong PSV. De wedstrijd kon daardoor pas ruim een uur later dan gepland beginnen. Halverwege de eerste helft, bij een voorsprong van 1-0 voor de beloften uit Eindhoven, viel het licht opnieuw uit. De wedstrijd moet op een later moment worden uitgespeeld. Vanwege de aanhoudende stroomproblemen moest ADO zaterdag de fanshop in het stadion dichthouden.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
1 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
14 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
17 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
23 uur geleden