Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geëmotioneerde Spitse dankt lichaam na Europees interlandrecord

Geëmotioneerde Spitse dankt lichaam na Europees interlandrecord

ALTACH (ANP) - Een geëmotioneerde Sherida Spitse toonde zich dankbaar voor haar lichaam na het breken van het Europees interlandrecord met haar 241e optreden voor Oranje. "Als ik thuis ben denk ik weleens aan mijn aantal interlands en dan ben ik dankbaar voor mijn lijf. Dat ik elke keer weer kan spelen. Daar ben ik mijn ouders dankbaar voor", zei de 34-jarige verdedigster na de 3-1-zege in Oostenrijk tegen de NOS.

Spitse liet de in 2023 gestopte Zweedse Caroline Seger met haar optreden in Oostenrijk achter zich. "Hier ben ik ook mijn medespeelsters bij de club (Ajax) en Oranje dankbaar voor. Van hen krijg ik heel veel energie en dan kom je wel tot zo'n aantal", aldus de aanvoerster, die op 16-jarige leeftijd debuteerde in Oranje.

Middenveldster Daniëlle van de Donk, met 165 interlands na Spitse de speelster met de meeste duels voor Oranje, had "alleen maar goede woorden" over voor haar ploeggenote. "Een voorbeeld, een strijder en een leider. Ik ben trots dat zij recordhouder is."

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 minuten geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

9 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

10 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

12 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

13 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

15 uur geleden