Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geëmotioneerde Bilal Wahib zegt sorry voor omstreden video

HILVERSUM (ANP) - Bilal Wahib heeft excuses gemaakt voor een video waardoor hij in maart in de problemen kwam. De 22-jarige presentator, zanger en Mocro Maffia-acteur had in een via Instagram uitgezonden chatsessie een minderjarige jongen uitgedaagd om tegen betaling zijn penis te laten zien.

Bij Op1 zei Wahib dat het "gewoon stom" was. Hij schoot vol toen hem werd gevraagd wat zijn moeder ervan had gevonden. "Ik kon haar niet meer aankijken", zei hij. Wahib werd aangehouden op verdenking van het vervaardigen en verspreiden van kinderporno, maar kon snel weer naar huis. Er is geen aangifte tegen hem gedaan.

Een dag na zijn aanhouding in maart zou Wahib zijn verhaal komen doen bij Beau op RTL 4, maar zag daar op het laatst vanaf. Hij liet toen wel weten spijt van te hebben van zijn "onbezonnen, misplaatste grap". Het 12-jarige slachtoffer meldde al snel dat het goed met hem ging.

Wahib kreeg het flink te verduren in de media. Programma's met hem werden geannuleerd of offline gehaald, hij kreeg een levenslang Instagramverbod, en verschillende radiozenders boycotten zijn muziek. Pas afgelopen week draaide 3FM voor het eerst weer een nummer van Bilal Wahib. De rapper/acteur is binnenkort ook weer in de bioscopen te zien. Hij speelt een rol in Meskina, een nieuwe film met Maryam Hassouni en Soundos el Ahmadi.

Meer uit Binnenland

COA al 10 miljoen euro kwijt aan dwangsommen voor opvanglocaties

HARDENBERG (ANP) - Het totale bedrag dat het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) aan dwangsommen moet overmaken aan gemeenten voor problemen bij zijn locaties, is tijdens het weekeinde opgelopen tot boven de 10 miljoen euro. Het grootste deel daarvan ging naar de gemeente Westerwolde in Groningen. Daarin ligt het aanmeldcentrum van Ter Apel.

1 uur geleden
Elf aanhoudingen na ongeregeldheden rond NAC - Heerenveen

BREDA (ANP) - Elf mensen zijn zondag aangehouden op verdenking van het verstoren van de openbare orde rond de gestaakte eredivisiewedstrijd NAC - Heerenveen in Breda, meldt de politie maandag. Het gaat om verschillende vergrijpen, zoals het afsteken van vuurwerk, het dragen van gezichtsbedekkende kleding, het verstoren van de openbare orde en huisvredebreuk.

1 uur geleden
OM eist 14 jaar cel voor fatale schietpartij in Jumbo Vlissingen

BREDA (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft maandag veertien jaar cel geëist tegen de 24-jarige Jordy C. voor de dodelijke schietpartij in een supermarkt in Vlissingen op 22 juni vorig jaar. Daarbij kwam de 44-jarige Thomas van Wanrooij om het leven.

2 uur geleden
Kapitein Hondius onder indruk van geduld en discipline aan boord

TENERIFE (ANP) - Jan Dobrogowski, de kapitein van het cruiseschip Hondius, zegt dat "het geduld, de discipline en vriendelijkheid" van de mensen aan boord van zijn schip hem "het meest heeft geraakt in deze zware tijd". In een videoboodschap op de website van rederij Oceanwide bedankt hij de passagiers en crewleden.

2 uur geleden
Politie houdt weer mensen aan bij anti-azc-demonstratie Apeldoorn

APELDOORN (ANP) - De politie heeft zondagavond opnieuw mensen aangehouden bij een demonstratie tegen asielopvang in Apeldoorn. Elf mensen werden opgepakt voor het verstoren van de openbare orde en vernieling. Een persoon moest mee naar het politiebureau voor het beledigen van een agent. Allen zijn weer vrij en hebben een boete gekregen.

3 uur geleden
Amerikaan test 'mild positief' op hantavirus na evacuatie Hondius

WASHINGTON (ANP) - Een Amerikaan die geëvacueerd is van het cruiseschip m/v Hondius heeft "mild positief" getest op het hantavirus, meldde het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid in de nacht van zondag op maandag in een verklaring. Het Spaanse ministerie van Volksgezondheid meldt op basis van Amerikaanse informatie dat het gaat om een "zwakke" positieve test, die als positief wordt beschouwd. De persoon zou geen ziekteverschijnselen hebben.

4 uur geleden
Vissen met sleepnetten op Doggersbank mag niet zonder vergunning

DEN HAAG (ANP) - Visserij met sleepnetten in de beschermde Noordzeenatuur van de Doggersbank is zonder omgevingsvergunning in principe niet toegestaan. De algemene uitzondering die de overheid daar al jaren op maakt voor vissers, is in strijd met Europese natuurwetgeving, oordeelt de rechtbank in Den Haag in een zaak die door natuurorganisaties was aangespannen.

5 uur geleden