Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gedupeerden teleurgesteld naar huis na aftreden Snel

Gedupeerden teleurgesteld naar huis na aftreden Snel

DEN HAAG (ANP) - Gedupeerde ouders die naar de Tweede Kamer waren gekomen om het debat met staatssecretaris Menno Snel over de toeslagenaffaire te volgen, gaan gefrustreerd naar huis. Ze balen dat het bleef bij alleen een korte mededeling van Snel, die aankondigde af te treden.

"Ik wilde graag oplossingen zien", zegt een moeder uit Rotterdam. Ze heeft een oppas geregeld voor haar kind en "kan niet geloven" dat er geen debat was om naar te luisteren. Ook andere gedupeerden wilden graag toezeggingen, vooral voor andere zaken dan de specifieke kinderopvangtoeslagzaak die tot nu toe is onderzocht door een commissie.

"Het is maar een politiek spel", vindt een andere gedupeerde. Dat Snel opstapt zorgt alleen maar voor vertraging: "Het is al bijna 2020. Dit gaat alleen maar langer duren."

Meer uit Politiek

Stemmen in een voetbalstadion, bajescafé of woonkamer

DEN HAAG (ANP) - Naast de vertrouwde stemlocaties, zoals een stadhuis of bibliotheek, dienen ook dit jaar bijzondere plekken als stembureau voor de Tweede Kamerverkiezingen. Een vakje rood maken kan op 29 oktober in onder meer musea, voetbalstadions, een gevangenis en een woonkamer.

6 uur geleden
Bontenbal: kans groot dat Wilders niet meeregeert

DEN HAAG (ANP) - CDA-leider Henri Bontenbal waarschuwt dat kiezers die op de PVV stemmen mogelijk weinig terugzien van hun stem na de verkiezingen. Volgens hem is de kans groot dat Geert Wilders uiteindelijk niet zal meeregeren. "Wie op de PVV stemt, staat straks in de kou", zegt de christendemocraat in een gesprek met De Telegraaf.

7 uur geleden
Rechtse partijen: geen strengere boerenregels dan moet van EU

VEENENDAAL (ANP) - Politieke partijen BBB, VVD, SGP en FvD willen dat landelijke regels niet strenger zijn dan wat de Europese richtlijnen voorschrijven. Dat spreken ze uit tijdens een debat over het platteland, doelend op eisen voor natuur en klimaat waar boeren rekening mee moeten houden.

16 uur geleden
Rechts lokt discussie uit over criminelen met twee paspoorten

DEN HAAG (ANP) - Criminelen met een dubbel paspoort die zijn veroordeeld voor een zwaar delict, mogen wat de rechtse partijen VVD en JA21 betreft het land uit worden gezet. Dat gaat D66, GroenLinks en CDA te ver, werd duidelijk bij het misdaaddebat van PowNed op Radio 1. Songül Mutluer van GroenLinks-PvdA vindt dat "niet fair, gevaarlijk, niet rechtsstatelijk".

17 uur geleden
Timmermans wil zwevende kiezers overhalen met zorgstandpunt

UTRECHT (ANP) - Frans Timmermans wil zwevende kiezers overhalen door te benadrukken dat GroenLinks-PvdA de "enige grote partij is die niet bezuinigt op zorg". Dat zei de lijsttrekker op campagne in Utrecht.

22 uur geleden
Man (18) voor snelrechter om doodsbedreigingen lijsttrekkers

DEN HAAG (ANP) - Een 18-jarige man uit Leiden moet zich maandag voor de snelrechter verantwoorden voor het sturen van doodsbedreigingen aan twee lijsttrekkers. Dat meldt het Openbaar Ministerie vrijdag. Vanwege de privacy van de politici zegt het OM niet om wie het gaat.

22 uur geleden
Yeşilgöz: organisaties moeten staat met eigen geld aanklagen

DEN HAAG (ANP) - Organisaties die de staat aanklagen, moeten dat niet met overheidsgeld doen, vindt VVD-leider Dilan Yeşilgöz. "We zeggen tegen geen enkele organisatie: je mag geen zaak aanspannen", zei ze bij Sven Op 1. "Dat mag. Maar doe het dan met de private middelen die je hebt opgehaald."

1 dag geleden