Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gedegradeerd Heracles vindt in Lammers nieuwe hoofdtrainer

Gedegradeerd Heracles vindt in Lammers nieuwe hoofdtrainer

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft in John Lammers een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 58-jarige Brabander krijgt de opdracht om Heracles terug naar de Eredivisie te leiden. In eerste instantie zou de Spanjaard Carlos Vicens als opvolger van Frank Wormuth aan de slag gaan in Almelo, maar na de onverwachte degradatie van Heracles naar de Keuken Kampioen Divisie werd dat afgeblazen.

Lammers werkte voor het laatst als hoofdtrainer bij de Deense club Esbjerg. Hij werd daar bijna drie jaar geleden ontslagen. De oud-spits van onder meer NAC Breda, RKC Waalwijk, VVV-Venlo en Willem II had daarvoor ook Excelsior Rotterdam, FC Eindhoven en Jong Vitesse onder zijn hoede.

"Heracles Almelo behoort in de Eredivisie", zegt Lammers. "Samen met iedereen die deze mooie club een warm hart toedraagt, gaan we er alles aan doen om een terugkeer op het hoogste niveau te bewerkstelligen." Hij ondertekende een contract voor twee jaar, met een optie op nog een seizoen.

Technisch directeur Nico-Jan Hoogma, terug bij Heracles na een dienstverband bij de KNVB, stelde eerder deze week al clubicoon Hendrie Krüzen aan als assistent-trainer. Krüzen was assistent van Peter Bosz bij Olympique Lyon. Maandag starten Lammers en Krüzen met de Almelose selectie aan de voorbereiding op het seizoen.

"We hebben alles op alles gezet om een goede hoofdtrainer te vinden die past bij onze technische staf en de doelstellingen van komend seizoen", zegt Hoogma. "Dat is gelukt. John staat voor een goede samenwerking met staf en spelersgroep, heeft een behoorlijke trainerservaring in zowel binnen- als buitenland op verschillende niveaus en wil aanvallend voetbal spelen. John is voor ons de meest aangewezen persoon om samen met zijn staf en spelersgroep ons terug te brengen naar de Eredivisie."

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen in Abe Lenstra Stadion te sterk voor AZ

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.

53 minuten geleden
Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

3 uur geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

5 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

15 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

15 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

16 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

17 uur geleden