Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gedegradeerd Heracles en nieuwe trainer Vicens nu al uit elkaar

Gedegradeerd Heracles en nieuwe trainer Vicens nu al uit elkaar

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft nog geen maand na zijn aanstelling al afscheid genomen van coach Carlos Vicens. De Spanjaard zou de nieuwe hoofdtrainer worden, maar door de degradatie van de club naar de eerste divisie hebben Heracles en Vicens in onderling overleg besloten het contract nu al te ontbinden.

"Wij hebben uitvoerig met Carlos gesproken over de ontstane situatie na de degradatie van de club. Van beide kanten voelden we twijfels en twijfels kunnen we niet gebruiken", aldus directeur technische zaken Nico-Jan Hoogma. "We moeten alles op alles zetten om Heracles Almelo te laten terugkeren naar de Eredivisie en daar hebben we alle focus voor nodig. Daarnaast kreeg Carlos de mogelijkheid om weer terug te keren naar Manchester City en dat willen wij hem niet ontnemen."

De 39-jarige Vicens zou de opvolger worden van de Duitser Frank Wormuth, die de nieuwe trainer is geworden van FC Groningen. Vicens fungeerde het afgelopen seizoen als assistent van coach Pep Guardiola bij Manchester City.

Meer uit Voetbal

Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

6 minuten geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

49 minuten geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

51 minuten geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

2 uur geleden
Benfica gaat vergeefs in beroep en mist Prestianni tegen Real

MADRID (ANP) - Gianluca Prestianni ontbreekt definitief in de uitwedstrijd van Benfica tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League. De club uit Portugal is vergeefs in beroep gegaan tegen de schorsing van de Argentijn, zo meldt de UEFA.

5 uur geleden
Bondscoach Veurink blijft scherp op sfeer na onthullingen Spitse

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink blijft ook na de recente onthullingen van oud-international Sherida Spitse scherp op de sfeer tussen de Nederlandse voetbalsters. De vorig jaar gestopte recordinternational schrijft in haar pas verschenen boek dat zij en middenveldster Daniëlle van de Donk door een teamgenoot "voor de bus zijn gegooid". De collega-international zou aan oud-bondscoach Andries Jonker hebben verteld dat het tweetal niet met hem verder wilde.

5 uur geleden
Veurink blij met langere interlandperiodes voor voetbalsters

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Veurink is blij met de langere interlandperiodes voor de voetbalsters, die voorlopig bijna twee weken duren in plaats van ruim een week. "Voor het eerst kan ik fantastisch trainen met de speelsters. Normaal was ik vooral bezig met balans en belastbaarheid. Nu had ik bij de eerste training gelijk bijna iedereen tot mijn beschikking. Dat maakt het voor mij prettig om dingen door te ontwikkelen. Ook heb ik meer tijd om met speelsters te praten", zei Veurink tijdens een persconferentie in Zeist.

5 uur geleden