Gedegradeerd FC Groningen huurt Verrips opnieuw van Fortuna
GRONINGEN (ANP) - Michael Verrips speelt ook komend seizoen bij FC Groningen. De uit de Eredivisie gedegradeerde club huurt de 26-jarige doelman opnieuw van Fortuna Sittard en heeft daarnaast een optie tot koop op hem.
Verrips kwam afgelopen seizoen tot 24 optredens in de Eredivisie voor Groningen. Na de winterstop was hij aanvoerder. De slotfase van de competitie moest Verrips aan zich voorbij laten gaan vanwege blessures.
"We hebben een moeilijk seizoen achter de rug, waarbij ik vooral ook naar mezelf moet kijken en weet dat ook ik veel beter kan", aldus de keeper. "Ik heb verantwoordelijkheid gevoeld voor alles wat er afgelopen seizoen gebeurde. Ik had de focus niet voor de volle honderd procent op mijn eigen prestaties. Ik weet dat ik me nog niet volledig heb kunnen laten zien en wil komend seizoen graag helpen om FC Groningen weer terug te brengen naar de Eredivisie."
Het eerste elftal van FC Groningen staat vanaf komend seizoen onder leiding van Dick Lukkien, die nu nog trainer is van FC Emmen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
27 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
50 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden