Gedegradeerd FC Groningen huurt Verrips opnieuw van Fortuna
GRONINGEN (ANP) - Michael Verrips speelt ook komend seizoen bij FC Groningen. De uit de Eredivisie gedegradeerde club huurt de 26-jarige doelman opnieuw van Fortuna Sittard en heeft daarnaast een optie tot koop op hem.
Verrips kwam afgelopen seizoen tot 24 optredens in de Eredivisie voor Groningen. Na de winterstop was hij aanvoerder. De slotfase van de competitie moest Verrips aan zich voorbij laten gaan vanwege blessures.
"We hebben een moeilijk seizoen achter de rug, waarbij ik vooral ook naar mezelf moet kijken en weet dat ook ik veel beter kan", aldus de keeper. "Ik heb verantwoordelijkheid gevoeld voor alles wat er afgelopen seizoen gebeurde. Ik had de focus niet voor de volle honderd procent op mijn eigen prestaties. Ik weet dat ik me nog niet volledig heb kunnen laten zien en wil komend seizoen graag helpen om FC Groningen weer terug te brengen naar de Eredivisie."
Het eerste elftal van FC Groningen staat vanaf komend seizoen onder leiding van Dick Lukkien, die nu nog trainer is van FC Emmen.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
4 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
4 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
17 uur geleden