
Gebroken onderbeen West Ham-speler Antonio door crash met auto
LONDEN (ANP) - Aanvaller Michail Antonio van West Ham United heeft een onderbeen gebroken door het eenzijdige auto-ongeluk dat hij zaterdag had. De voetballer is geopereerd en blijft de komende dagen in het ziekenhuis, meldt de Premier League-club uit Londen.
De 34-jarige Antonio crashte zaterdag met zijn Ferrari tegen een boom in het plaatsje Epping. De voetballer zat bekneld in het autowrak en moest worden bevrijd door de brandweer. Volgens mediaberichten duurde die reddingsoperatie drie kwartier.
Antonio voetbalt sinds 2015 bij West Ham en kwam dit seizoen in elk competitieduel in actie. Hij is ook de clubtopscorer aller tijden van zijn club in de Premier League met 68 doelpunten in 268 wedstrijden. De speler kreeg na zijn ernstige ongeval steunbetuigingen van talrijke Engelse voetbalclubs.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal onder 19 hebben voor het eerst de finale van het EK bereikt. De ploeg van bondscoach Peter van der Veen versloeg in de halve finale in Boekarest gastland Roemenië met 3-1. In de finale donderdag in Boekarest wacht Spanje, dat na verlenging met 6-5 won van Duitsland.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft verdedigster Daniëlle Noordermeer overgenomen van ADO Den Haag. De 26-jarige Zuid-Hollandse heeft een contract voor twee jaar getekend.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft doelman Walter Benítez, die vertrekt bij PSV, vastgelegd. De winnaar van de FA Cup meldt dat de Argentijnse keeper per 1 juli voor de club gaat spelen.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - De Duitser Rüdiger Rehm is de nieuwe trainer van Vitesse. Dat meldt de club uit Arnhem op de website. De 46-jarige coach tekent een contract tot 2026, met een optie voor nog een jaar. Vitesse eindigde afgelopen seizoen als laatste in de eerste divisie, mede door puntenaftrek vanwege overtredingen van de licentieregels.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Merel van Dongen wil niet als speelster op de reservelijst meedoen aan de voorbereiding van Oranje. Dat heeft de 32-jarige verdedigster laten weten aan Andries Jonker. De bondscoach had haar eerder laten weten dat Van Dongen niet bij de 23 geselecteerde speelsters voor het EK in Zwitserland zat.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft John Stegeman aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 48-jarige coach tekent een contract tot de zomer van 2027 bij de club die afgelopen seizoen naar de eerste divisie degradeerde.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.
17 uur geleden