Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gebroken neus en oogkas voor City-aanvoerder De Bruyne

Gebroken neus en oogkas voor City-aanvoerder De Bruyne

PORTO (ANP) - De Belgische voetballer Kevin De Bruyne heeft een gebroken neus overgehouden aan zijn botsing met Antonio Rüdiger in de verloren finale van de Champions League (1-0). Ook zit er een breuk in de linker oogkas van de spelmaker van Manchester City. "Ik voel me nu okay", schreef De Bruyne op Twitter na bezoek aan het ziekenhuis. "Uiteraard ben ik nog steeds teleurgesteld, maar we komen terug."

De 29-jarige Belg moest na een uur spelen aangeslagen naar de kant, na een botsing met Rüdiger. De Duitse verdediger van Chelsea ving De Bruyne bewust op en kreeg daarvoor geel. Rüdiger was ook even aangeslagen, maar kon de finale vervolgen. De Bruyne verliet huilend het veld. Hij zat na zijn wissel een tijdje op de bank, met een blauw omrand linkeroog. Al ruim voor het laatste fluitsignaal liep hij met een verzorger richting de kleedkamer.

De aanvoerder van City speelde tegen Chelsea als 'valse' spits. Hij kon zijn ploeg niet zoals gebruikelijk van creatieve impulsen voorzien. Over twee weken begint het EK, waar België met De Bruyne tot de favorieten behoort.

Meer uit Voetbal

Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

1 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

11 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

13 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

15 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

15 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

15 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

15 uur geleden