Gebroken neus Emmen-middenvelder Bernadou
EMMEN (ANP) - Middenvelder Lucas Bernadou van FC Emmen heeft in het Eredivisieduel van zondag met Go Ahead Eagles zijn neus gebroken. De Fransman gaat deze week naar de KNO-arts voor verdere behandeling en traint de komende dagen niet mee, meldt de Drentse club op zijn website.
De Fransman viel tegen het einde van de met 2-0 verloren wedstrijd uit door een elleboogstoot en bezocht na de wedstrijd de spoedeisende hulp. Daar werd een gebroken neus geconstateerd, maar geen andere fracturen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
1 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
3 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
11 uur geleden