Geblesseerde sterspeler Mané spreekt Senegalees elftal moed in
DOHA (ANP) - Sadio Mané heeft het Senegalese voetbalelftal moed ingesproken voor de wedstrijd tegen Nederland op het WK in Qatar. "Ik weet zeker dat de leeuwen boven zichzelf zullen uitstijgen en alle wedstrijden als een echte finale zullen benaderen", schreef Afrika's voetballer van het jaar op Instagram.
De aanvaller van Bayern München is de grote afwezige bij Senegal. De sterspeler was opgenomen in de WK-selectie, hoewel hij enkele dagen eerder een blessure aan het rechterkuitbeen had opgelopen. Uit medisch onderzoek bleek dat een operatie noodzakelijk was. De 30-jarige Sané is afgelopen donderdag geopereerd in een ziekenhuis in Innsbruck.
"Godzijdank is de operatie goed verlopen en ik wil deze gelegenheid aangrijpen om jullie allemaal te bedanken en mijn waardering uit te spreken", aldus Mané. Het is onduidelijk hoe lang de spits is uitgeschakeld, maar het zou wel eens drie maanden kunnen zijn.
De wedstrijd tussen Oranje en Senegal begint om 17.00 uur Nederlandse tijd.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden