Geblesseerde spits Pepi tot zomer 2030 verbonden aan PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Ricardo Pepi heeft zich tot de zomer van 2030 verbonden aan PSV. Dat meldt de Eindhovense club zondag, een dag na het gelijkspel tegen NEC (3-3). De Amerikaan miste die wedstrijd. Pepi heeft afgelopen week in het Champions League-duel met Liverpool een ernstige knieblessure opgelopen en ontbrak in Nijmegen.
"Het is een moeilijke week voor mij, maar ik ben op dit moment toch erg blij en dat komt door deze deal", zegt Pepi in een persbericht van de koploper in de Eredivisie. PSV en de 22-jarige aanvaller bereikten afgelopen week kort voor het duel met Liverpool een mondeling akkoord over verlenging van de verbintenis die tot medio 2028 liep. Dit weekeinde tekende hij zijn nieuwe contract.
Pepi werd in de zomer van 2023 overgenomen van het Duitse FC Augsburg, dat hem het seizoen ervoor had verhuurd aan FC Groningen. De Amerikaan maakte vorig seizoen zeven doelpunten in de Eredivisie, meestal als vervanger van Luuk de Jong. Dit seizoen komt hij vaker in actie en scoorde Pepi al elf keer. In de Champions League maakte hij tot dusverre twee doelpunten.
"Dankzij de enorme hoeveelheid liefde en kansen die PSV mij geeft en de bijzondere club die PSV is, had ik geen enkele twijfel over het verlengen van mijn contract", meldt Pepi, die zich in Los Angeles zal laten behandelen. "Op het moment dat het gebeurde, dacht ik dat de blessure wel meeviel. Maar de volgende dag wist ik dat er iets mis was. Dit is helaas het risico van ons vak, maar ik verzeker jullie dat ik zo snel mogelijk terug zal zijn."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
19 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
19 uur geleden