Geblesseerde spits Pepi tot zomer 2030 verbonden aan PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvaller Ricardo Pepi heeft zich tot de zomer van 2030 verbonden aan PSV. Dat meldt de Eindhovense club zondag, een dag na het gelijkspel tegen NEC (3-3). De Amerikaan miste die wedstrijd. Pepi heeft afgelopen week in het Champions League-duel met Liverpool een ernstige knieblessure opgelopen en ontbrak in Nijmegen.
"Het is een moeilijke week voor mij, maar ik ben op dit moment toch erg blij en dat komt door deze deal", zegt Pepi in een persbericht van de koploper in de Eredivisie. PSV en de 22-jarige aanvaller bereikten afgelopen week kort voor het duel met Liverpool een mondeling akkoord over verlenging van de verbintenis die tot medio 2028 liep. Dit weekeinde tekende hij zijn nieuwe contract.
Pepi werd in de zomer van 2023 overgenomen van het Duitse FC Augsburg, dat hem het seizoen ervoor had verhuurd aan FC Groningen. De Amerikaan maakte vorig seizoen zeven doelpunten in de Eredivisie, meestal als vervanger van Luuk de Jong. Dit seizoen komt hij vaker in actie en scoorde Pepi al elf keer. In de Champions League maakte hij tot dusverre twee doelpunten.
"Dankzij de enorme hoeveelheid liefde en kansen die PSV mij geeft en de bijzondere club die PSV is, had ik geen enkele twijfel over het verlengen van mijn contract", meldt Pepi, die zich in Los Angeles zal laten behandelen. "Op het moment dat het gebeurde, dacht ik dat de blessure wel meeviel. Maar de volgende dag wist ik dat er iets mis was. Dit is helaas het risico van ons vak, maar ik verzeker jullie dat ik zo snel mogelijk terug zal zijn."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 uur geleden