Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde spits Miedema op uitnodiging bondscoach bij Oranje

Geblesseerde spits Miedema op uitnodiging bondscoach bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Vivianne Miedema is deze dagen op uitnodiging van bondscoach Andries Jonker bij Oranje. De spits van Arsenal kan komende zomer vanwege een zware kruisbandblessure niet meedoen aan het WK.

"Ik voel aan alles dat ze heel belangrijk is", aldus Jonker, die het dinsdag in een oefenwedstrijd met Nederland opneemt tegen Polen. "Dit was de laatste gelegenheid voor het WK om haar bij de groep te halen. Na de wedstrijd tegen Polen gaat ze weer terug naar Engeland."

Zonder Miedema wist Oranje vrijdag niet te winnen van Duitsland (0-1). Lineth Beerensteyn stond in de spits en miste enkele goede kansen. Tegen Polen krijgt ze opnieuw de kans. Beerensteyn vindt het prettig dat Miedema even bij de groep is. "Zij is ontzettend belangrijk voor deze groep, ook buiten het voetbal om. Je kunt altijd bij haar terecht, ook voor persoonlijke gesprekken. Daarin is ze ontzettend belangrijk. Ze zal ons straks alle steun geven, ook van afstand."

Meer uit Voetbal

PSV wint in Groningen zestiende uitduel in Eredivisie op rij

GRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.

28 minuten geleden
Go Ahead Eagles speelt in Adelaarshorst gelijk tegen Telstar

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Ajax komt in slotfase langszij in uitduel met AZ

ALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.

2 uur geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

3 uur geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

4 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

4 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

4 uur geleden