Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Pléa speelt dit jaar niet meer voor PSV

Geblesseerde Pléa speelt dit jaar niet meer voor PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden geen beroep doen op aanvaller Alassane Pléa. De Franse aanwinst heeft een ernstige knieblessure opgelopen in de met 2-0 gewonnen uitwedstrijd tegen FC Twente op zondag, meldt de landskampioen uit Eindhoven.

De 32-jarige Pléa ondergaat later deze week een operatie. Kraakbeen in zijn knie is beschadigd. PSV verwacht dat Pléa dit jaar niet meer in actie komt en ook een deel van de tweede seizoenshelft zal missen.

"Dit is een heel vervelende uitkomst, bovenal voor Alassane en uiteraard ook voor PSV", zegt directeur voetbalzaken Earnest Stewart. "We wensen Alassane het allerbeste toe en gaan hem zo goed mogelijk bijstaan in zijn revalidatietraject."

PSV nam Pléa deze zomer over van Borussia Mönchengladbach. Hij begon het seizoen als spits omdat Ricardo Pepi nog niet fit is en Luuk de Jong naar FC Porto is vertrokken. Stewart laat weten dat PSV zich gaat beraden op het aantrekken van een nieuwe spits.

Meer uit Voetbal

PSV langer door met minst gepasseerde keepster Evrard

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het contract van keepster Nicky Evrard met twee jaar verlengd. De Belgische international heeft nu een verbintenis tot medio 2028 bij het vrouwenteam uit Eindhoven.

1 uur geleden
Aanvoerder Romero verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Cristian Romero heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur verlengd. Volgens de club uit Londen heeft de aanvoerder zijn handtekening gezet onder een langdurige verbintenis. Volgens Engelse media gaat het om een contract van vier jaar.

3 uur geleden
Oud-voetballer Diarra eist 65 miljoen euro van FIFA en KBVB

PARIJS (ANP/RTR) - Oud-speler Lassana Diarra eist een schadevergoeding van 65 miljoen euro van de FIFA en de Belgische voetbalbond KBVB. De oud-international van Frankrijk kreeg vorig jaar gelijk van het Europese Hof van Justitie, dat eveneens vond dat de transferregels van wereldvoetbalbond FIFA in strijd zijn met Europese wetgeving.

5 uur geleden
Heerenveen neemt Meerveld over van Willem II

HEERENVEEN (ANP) - SC Heerenveen heeft zich versterkt met Ringo Meerveld. De 22-jarige middenvelder heeft een vierjarig contract ondertekend. Hij speelde de afgelopen vier jaar voor Willem II.

7 uur geleden
Landelijk stadionverbod voor verdachte van racisme tegen Semenyo

LIVERPOOL (ANP) - De politie heeft een landelijk stadionverbod opgelegd aan de 47-jarige man die ervan wordt verdacht Antoine Semenyo racistisch te hebben bejegend. De verdachte, woonachtig in Liverpool, werd zaterdag gearresteerd en is op borgtocht vrijgelaten. Er loopt een onderzoek naar hem.

8 uur geleden
Sparta neemt Van Bergen definitief over van FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft aanvaller Mitchell van Bergen definitief overgenomen van FC Twente. De 25-jarige rechtsbuiten, die het afgelopen halfjaar al op huurbasis uitkwam op Het Kasteel, heeft in Rotterdam een contract getekend tot medio 2029.

10 uur geleden
FIFA-baas Infantino veroordeelt racisme in Duitse bekerduels

LEIPZIG/POTSDAM (ANP/DPA) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft de racisme-incidenten in de Duitse bekerwedstrijden afgelopen weekend scherp veroordeeld. "Ik herhaal mezelf en zal dat desondanks blijven doen, in het voetbal is er geen plek voor racisme en andere vormen van discriminatie", liet hij weten.

11 uur geleden