Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Musiala haakt af bij Duitse elftal

Geblesseerde Musiala haakt af bij Duitse elftal

FRANKFURT (ANP) - Voetballer Jamal Musiala is afgehaakt bij het Duitse nationale elftal. De 20-jarige middenvelder van Bayern München heeft een spierblessure in zijn dijbeen opgelopen.

De Duitse ploeg is onder leiding van bondscoach Hansi Flick in voorbereiding op twee vriendschappelijke wedstrijden, zaterdag tegen Peru en volgende week dinsdag tegen België. De Duitsers organiseren het EK van volgend jaar en zijn al zeker van deelname.

Flick roept voorlopig geen vervanger op voor Musiala. "Het is jammer dat hij er niet bij is. We hoopten dat hij nog fit zou worden omdat hij unieke kwaliteiten heeft", zei Flick.

Musiala kwam zondag na de rust in het veld bij de competitiewedstrijd van Bayern München tegen Bayer Leverkusen. Bayern verloor in Leverkusen met 2-1 en moest de eerste plaats in de Bundesliga afstaan aan Borussia Dortmund. De Duitse bond maakte niet bekend hoe lang Musiala is uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

3 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

3 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

6 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

6 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

6 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

6 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.

7 uur geleden