Geblesseerde Musiala haakt af bij Duitse elftal
FRANKFURT (ANP) - Voetballer Jamal Musiala is afgehaakt bij het Duitse nationale elftal. De 20-jarige middenvelder van Bayern München heeft een spierblessure in zijn dijbeen opgelopen.
De Duitse ploeg is onder leiding van bondscoach Hansi Flick in voorbereiding op twee vriendschappelijke wedstrijden, zaterdag tegen Peru en volgende week dinsdag tegen België. De Duitsers organiseren het EK van volgend jaar en zijn al zeker van deelname.
Flick roept voorlopig geen vervanger op voor Musiala. "Het is jammer dat hij er niet bij is. We hoopten dat hij nog fit zou worden omdat hij unieke kwaliteiten heeft", zei Flick.
Musiala kwam zondag na de rust in het veld bij de competitiewedstrijd van Bayern München tegen Bayer Leverkusen. Bayern verloor in Leverkusen met 2-1 en moest de eerste plaats in de Bundesliga afstaan aan Borussia Dortmund. De Duitse bond maakte niet bekend hoe lang Musiala is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
11 uur geleden