Geblesseerde Musiala haakt af bij Duitse elftal
FRANKFURT (ANP) - Voetballer Jamal Musiala is afgehaakt bij het Duitse nationale elftal. De 20-jarige middenvelder van Bayern München heeft een spierblessure in zijn dijbeen opgelopen.
De Duitse ploeg is onder leiding van bondscoach Hansi Flick in voorbereiding op twee vriendschappelijke wedstrijden, zaterdag tegen Peru en volgende week dinsdag tegen België. De Duitsers organiseren het EK van volgend jaar en zijn al zeker van deelname.
Flick roept voorlopig geen vervanger op voor Musiala. "Het is jammer dat hij er niet bij is. We hoopten dat hij nog fit zou worden omdat hij unieke kwaliteiten heeft", zei Flick.
Musiala kwam zondag na de rust in het veld bij de competitiewedstrijd van Bayern München tegen Bayer Leverkusen. Bayern verloor in Leverkusen met 2-1 en moest de eerste plaats in de Bundesliga afstaan aan Borussia Dortmund. De Duitse bond maakte niet bekend hoe lang Musiala is uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
9 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
12 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
12 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
16 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
17 uur geleden