Geblesseerde Mazraoui niet voor interlands naar Marokko
MANCHESTER (ANP) - Noussair Mazraoui mist beide wedstrijden van Marokko tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup. De rechtsback is zondag geblesseerd geraakt in de uitwedstrijd van Manchester United tegen Aston Villa in de Premier League (0-0).
Marokko speelt zaterdag een thuisduel met de Centraal-Afrikaanse Republiek en treft dezelfde tegenstander drie dagen later ook in een uitduel. Voor trainer Erik ten Hag is de blessure van Mazraoui slecht nieuws. Hij mist ook nog zijn verdedigers Tyrell Malacia, Leny Yoro en Luke Shaw. Het is nog niet bekend hoelang Mazraoui is uitgeschakeld.
Ook Kobbie Mainoo en Alejandro Garnacho zijn niet fit. Beide spelers melden zich deze week niet bij de nationale ploegen van Engeland en Argentiniƫ. Ten Hag kan ook nog altijd niet over Mason Mount beschikken. Manchester United staat na zeven speelronden veertiende in de Premier League en komt op 19 oktober weer in actie. Brentford is dan de tegenstander.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
50 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
9 uur geleden