Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Mazraoui niet voor interlands naar Marokko

Geblesseerde Mazraoui niet voor interlands naar Marokko

MANCHESTER (ANP) - Noussair Mazraoui mist beide wedstrijden van Marokko tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup. De rechtsback is zondag geblesseerd geraakt in de uitwedstrijd van Manchester United tegen Aston Villa in de Premier League (0-0).

Marokko speelt zaterdag een thuisduel met de Centraal-Afrikaanse Republiek en treft dezelfde tegenstander drie dagen later ook in een uitduel. Voor trainer Erik ten Hag is de blessure van Mazraoui slecht nieuws. Hij mist ook nog zijn verdedigers Tyrell Malacia, Leny Yoro en Luke Shaw. Het is nog niet bekend hoelang Mazraoui is uitgeschakeld.

Ook Kobbie Mainoo en Alejandro Garnacho zijn niet fit. Beide spelers melden zich deze week niet bij de nationale ploegen van Engeland en Argentiniƫ. Ten Hag kan ook nog altijd niet over Mason Mount beschikken. Manchester United staat na zeven speelronden veertiende in de Premier League en komt op 19 oktober weer in actie. Brentford is dan de tegenstander.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

8 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

8 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

8 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

8 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

9 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

11 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

12 uur geleden