Geblesseerde Mazraoui niet voor interlands naar Marokko
MANCHESTER (ANP) - Noussair Mazraoui mist beide wedstrijden van Marokko tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup. De rechtsback is zondag geblesseerd geraakt in de uitwedstrijd van Manchester United tegen Aston Villa in de Premier League (0-0).
Marokko speelt zaterdag een thuisduel met de Centraal-Afrikaanse Republiek en treft dezelfde tegenstander drie dagen later ook in een uitduel. Voor trainer Erik ten Hag is de blessure van Mazraoui slecht nieuws. Hij mist ook nog zijn verdedigers Tyrell Malacia, Leny Yoro en Luke Shaw. Het is nog niet bekend hoelang Mazraoui is uitgeschakeld.
Ook Kobbie Mainoo en Alejandro Garnacho zijn niet fit. Beide spelers melden zich deze week niet bij de nationale ploegen van Engeland en Argentinië. Ten Hag kan ook nog altijd niet over Mason Mount beschikken. Manchester United staat na zeven speelronden veertiende in de Premier League en komt op 19 oktober weer in actie. Brentford is dan de tegenstander.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
37 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
57 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden