Geblesseerde Malacia onzeker voor finale Feyenoord tegen Roma
ROTTERDAM (ANP) - Tyrell Malacia mist mogelijk de finale van Feyenoord tegen AS Roma in de Conference League. De linksback kampt met een hamstringblessure en is zondag sowieso niet inzetbaar tijdens de laatste competitiewedstrijd, in De Kuip tegen FC Twente.
Volgens Feyenoord wordt pas later duidelijk of Malacia op 25 mei tijdens de Europese eindstrijd in Tirana kan meedoen. De 22-jarige verdediger is wel opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de komende vier interlands in de Nations League in juni.
Trainer Arne Slot heeft goede hoop dat Malacia snel herstelt. De coach sluit niet uit dat zijn linksback de training volgende week alweer kan hervatten, zei hij op een persconferentie. Slot wil nog geen uitspraken doen over een mogelijke rentree van Justin Bijlow dit seizoen. De doelman richtte zich eigenlijk al op het nieuwe voetbaljaar, omdat hij niet durfde te voorspellen dat Feyenoord de finale van de Conference League zou bereiken. Hij traint op dit moment hard om sneller dan verwacht terug te komen.
Feyenoord gaat volgende week naar Portugal om zich voor te bereiden op de eerste Europese finale in twintig jaar.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geleden