Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Koopmeiners niet met Oranje tegen Duitsland

Geblesseerde Koopmeiners niet met Oranje tegen Duitsland

ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners reist niet mee met het Nederlands elftal naar Frankfurt voor de oefeninterland tegen Duitsland op dinsdag. De middenvelder van Atalanta heeft afgelopen vrijdag in de wedstrijd tegen Schotland (4-0) een blessure opgelopen en is niet op tijd fit voor de wedstrijd, meldt de KNVB. De 21-voudig international keert terug naar zijn club.

Met het afvallen van Koopmeiners bestaat de selectie nu uit 22 spelers. Oorspronkelijk telde de selectie 26 spelers, maar Brian Brobbey (Ajax), Quilindschy Hartman (Feyenoord) en Stefan de Vrij (Inter) vielen al eerder af. Het Nederlands elftal speelt dinsdag in het uitverkochte Deutsche Bank Park in Frankfurt tegen Duitsland. De wedstrijd begint om 20.45 uur. Koopmeiners ontbrak zaterdag al op de training van het Nederlands elftal. Hij was in de wedstrijd tegen Schotland invaller.

Bondscoach Ronald Koeman kondigde na het duel met Schotland aan dat hij zijn basisformatie gaat wijzigen. Bart Verbruggen verdedigt het doel van Oranje tegen de Duitsers. Matthijs de Ligt lijkt ook goede papieren te hebben voor een basisplaats. De verdediger neemt maandagavond naast Koeman plaats op een persconferentie in Frankfurt.

De verwachting is ook dat Denzel Dumfries terugkeert in de basisformatie van Oranje. Koeman was na het duel met de Schotten ontevreden over Xavi Simons en Mats Wieffer. Donyell Malen en Joey Veerman vielen goed in tijdens het duel in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

5 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

18 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

23 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden