Geblesseerde Koopmeiners niet met Oranje tegen Duitsland
ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners reist niet mee met het Nederlands elftal naar Frankfurt voor de oefeninterland tegen Duitsland op dinsdag. De middenvelder van Atalanta heeft afgelopen vrijdag in de wedstrijd tegen Schotland (4-0) een blessure opgelopen en is niet op tijd fit voor de wedstrijd, meldt de KNVB. De 21-voudig international keert terug naar zijn club.
Met het afvallen van Koopmeiners bestaat de selectie nu uit 22 spelers. Oorspronkelijk telde de selectie 26 spelers, maar Brian Brobbey (Ajax), Quilindschy Hartman (Feyenoord) en Stefan de Vrij (Inter) vielen al eerder af. Het Nederlands elftal speelt dinsdag in het uitverkochte Deutsche Bank Park in Frankfurt tegen Duitsland. De wedstrijd begint om 20.45 uur. Koopmeiners ontbrak zaterdag al op de training van het Nederlands elftal. Hij was in de wedstrijd tegen Schotland invaller.
Bondscoach Ronald Koeman kondigde na het duel met Schotland aan dat hij zijn basisformatie gaat wijzigen. Bart Verbruggen verdedigt het doel van Oranje tegen de Duitsers. Matthijs de Ligt lijkt ook goede papieren te hebben voor een basisplaats. De verdediger neemt maandagavond naast Koeman plaats op een persconferentie in Frankfurt.
De verwachting is ook dat Denzel Dumfries terugkeert in de basisformatie van Oranje. Koeman was na het duel met de Schotten ontevreden over Xavi Simons en Mats Wieffer. Donyell Malen en Joey Veerman vielen goed in tijdens het duel in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
3 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
7 uur geleden