Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Koopmeiners niet met Oranje tegen Duitsland

Geblesseerde Koopmeiners niet met Oranje tegen Duitsland

ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners reist niet mee met het Nederlands elftal naar Frankfurt voor de oefeninterland tegen Duitsland op dinsdag. De middenvelder van Atalanta heeft afgelopen vrijdag in de wedstrijd tegen Schotland (4-0) een blessure opgelopen en is niet op tijd fit voor de wedstrijd, meldt de KNVB. De 21-voudig international keert terug naar zijn club.

Met het afvallen van Koopmeiners bestaat de selectie nu uit 22 spelers. Oorspronkelijk telde de selectie 26 spelers, maar Brian Brobbey (Ajax), Quilindschy Hartman (Feyenoord) en Stefan de Vrij (Inter) vielen al eerder af. Het Nederlands elftal speelt dinsdag in het uitverkochte Deutsche Bank Park in Frankfurt tegen Duitsland. De wedstrijd begint om 20.45 uur. Koopmeiners ontbrak zaterdag al op de training van het Nederlands elftal. Hij was in de wedstrijd tegen Schotland invaller.

Bondscoach Ronald Koeman kondigde na het duel met Schotland aan dat hij zijn basisformatie gaat wijzigen. Bart Verbruggen verdedigt het doel van Oranje tegen de Duitsers. Matthijs de Ligt lijkt ook goede papieren te hebben voor een basisplaats. De verdediger neemt maandagavond naast Koeman plaats op een persconferentie in Frankfurt.

De verwachting is ook dat Denzel Dumfries terugkeert in de basisformatie van Oranje. Koeman was na het duel met de Schotten ontevreden over Xavi Simons en Mats Wieffer. Donyell Malen en Joey Veerman vielen goed in tijdens het duel in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

9 minuten geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

3 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

15 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

18 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

20 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

23 uur geleden