Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde Djokovic slaat training over in Melbourne

Geblesseerde Djokovic slaat training over in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zaterdag de training overgeslagen vanwege de buikspierblessure die de achtvoudig kampioen van de Australian Open vrijdag opliep. Dat gebeurde in zijn partij uit de derde ronde tegen de Amerikaan Taylor Fritz.

Zijn coach Goran Ivanisevic bevestigde tegen ESPN dat de Servische tennisser zich medisch laat onderzoeken. Hij zal daarna beslissen of hij zondag in de vierde ronde op het grand slam van Melbourne kan spelen tegen de Canadees Milos Raonic.

De 33-jarige Djokovic liep zijn blessure op bij een val in de derde set tegen Fritz. Daarna bewoog hij moeizamer en vooral bij zijn service en forehand leek de Servische tennisser last te hebben. Hij speelde na behandeling wel door en won uiteindelijk in vijf sets.

De organisatie van de Australian Open gunt de nummer 1 van de wereld zoveel mogelijk hersteltijd. De partij tegen Raonic is zondagavond als laatste geprogrammeerd in de Rod Laver Arena. Toernooibaas Craig Tiley twijfelde er niet aan dat Djokovic zal spelen. "We zullen hem zien. Hij is veerkrachtig, hij is taai," zei hij bij de Australische omroep Channel Nine. "Dit is zijn baan, hij voelt zich er op zijn gemak en hij pakt zijn spel gewoon weer op."

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

35 minuten geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

4 uur geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

11 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

21 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

23 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

23 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

1 dag geleden