Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geblesseerde De Ligt niet in actie voor Oranje in Nations League

Geblesseerde De Ligt niet in actie voor Oranje in Nations League

ZEIST (ANP) - Matthijs de Ligt kan niet voor het Nederlands elftal uitkomen tijdens de finaleronde van de Nations League. De verdediger van Bayern München heeft zaterdag een kuitblessure opgelopen tijdens een training in Zeist. Hij ontbrak zondag al op de training.

De KNVB heeft de UEFA verzocht Daley Blind aan de selectie toe te voegen. De linksback van Bayern München stond op de reservelijst, net als middenvelder Tijjani Reijnders van AZ.

Het afhaken van De Ligt is de tweede grote tegenvaller voor bondscoach Ronald Koeman in de aanloop naar de halve finale van woensdag tegen Kroatië in De Kuip. Memphis Depay bleek vorige week onvoldoende hersteld van een spierblessure.

Basisspeler

De Ligt was na de terugkeer van Koeman als bondscoach weer basisspeler van Oranje. Hij kreeg tijdens de laatste interland tegen Gibraltar de voorkeur boven Jurriën Timber, die nog wel deel uitmaakt van de selectie van de nationale ploeg voor de Nations League.

Koeman mag zijn aanvankelijke selectie van 23 spelers voor de finaleronde nog veranderen als er een international voor de halve finale wegvalt door blessureleed of ziekte. Een keeper mag zelfs nog voor de finale of wedstrijd om de derde plaats worden vervangen. Die duels worden komende zondag afgewerkt.

Italië en Spanje treffen elkaar donderdag in de halve eindstrijd. Dat duel wordt net als de wedstrijd om derde plaats in Enschede gespeeld. De finale staat voor zondag in De Kuip op het programma.

Meer uit Voetbal

Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

1 uur geleden
Aanvaller Pléa van PSV wacht nieuwe operatie

EINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.

2 uur geleden
Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

5 uur geleden
Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

6 uur geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

17 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

19 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

19 uur geleden