Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gearresteerde voetballer Son in Zuid-Koreaanse selectie

Gearresteerde voetballer Son in Zuid-Koreaanse selectie

SEOUL (ANP) - Bondscoach Jürgen Klinsmann heeft voetballer Son Jun-ho ondanks zijn arrestatie toch opgenomen in de oefenduels van Zuid-Korea tegen Peru en El Salvador. De speler zit sinds vorige maand in hechtenis bij de publieke veiligheidsdienst in de Chinese provincie Liaoning op verdenking van omkoping.

"We zijn allemaal in shock door deze situatie. We staan allemaal achter Jun-ho. Elke dag hopen we dat er iets gebeurt, maar helaas ligt het niet in onze handen. De Zuid-Koreaanse bond en mensen van ons team zijn naar China geweest om hem vrij te krijgen. Maar we kunnen verder alleen afwachten", aldus Klinsmann.

Son voetbalt bij de Chinese club Shadong Taishan. Hij wordt volgens het Zuid-Koreaanse consulaat-generaal beschuldigd van omkoping van een "niet-gouvernementele functionaris". Hij maakte vorig jaar deel uit van de Zuid-Koreaanse ploeg die bij het WK in Qatar de achtste finales haalde. "Hij is een geweldige speler en we missen hem. We hopen en bidden dat hij vrijkomt", zei Klinsmann.

Zuid-Korea speelt op 16 juni tegen Peru. Vier dagen later staat het duel met El Salvador op het programma.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

22 minuten geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

16 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

17 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

19 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

22 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

22 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

1 dag geleden