Gallagher bezorgt Chelsea overwinning bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Conor Gallagher heeft Chelsea een moeizame zege op stadgenoot Crystal Palace bezorgd. De 'Blues' wonnen dankzij twee goals van de middenvelder met 3-1 op Selhurst Park. Bij het ingaan van de blessuretijd stond het nog 1-1.
De Colombiaan Jefferson Lerma had Palace na een half uur op voorsprong gezet. Gallagher maakte kort na rust gelijk voor Chelsea en kroonde zich in blessuretijd ook tot matchwinner. Het waren pas de eerste twee goals van de Engelsman van dit seizoen in de Premier League. Enzo Fernández maakte er diep in extra tijd ook nog 1-3 van.
Chelsea verloor de afgelopen speelrondes nog uit met 4-1 van Liverpool en thuis met 4-2 van Wolverhampton Wanderers.
In de Premier League staat Chelsea op de tiende plek. De achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur is nog altijd 13 punten.
Chelsea presteert dit seizoen wel goed in de bekertoernooien. In de League Cup werd de finale bereikt en in de FA Cup staat de club in de vijfde ronde.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft aanvoerder Virgil van Dijk geprezen voor zijn fitheid en zijn toewijding. "Hij is van levensbelang", zei de coach bij de persconferentie voor het duel in de FA Cup met Brighton & Hove Albion van zaterdag. De 34-jarige Oranje-international heeft dit seizoen de meeste minuten gespeeld in de selectie van de nummer 6 van de Premier League.
9 uur geleden