Gallagher bezorgt Chelsea overwinning bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Conor Gallagher heeft Chelsea een moeizame zege op stadgenoot Crystal Palace bezorgd. De 'Blues' wonnen dankzij twee goals van de middenvelder met 3-1 op Selhurst Park. Bij het ingaan van de blessuretijd stond het nog 1-1.
De Colombiaan Jefferson Lerma had Palace na een half uur op voorsprong gezet. Gallagher maakte kort na rust gelijk voor Chelsea en kroonde zich in blessuretijd ook tot matchwinner. Het waren pas de eerste twee goals van de Engelsman van dit seizoen in de Premier League. Enzo Fernández maakte er diep in extra tijd ook nog 1-3 van.
Chelsea verloor de afgelopen speelrondes nog uit met 4-1 van Liverpool en thuis met 4-2 van Wolverhampton Wanderers.
In de Premier League staat Chelsea op de tiende plek. De achterstand op nummer 4 Tottenham Hotspur is nog altijd 13 punten.
Chelsea presteert dit seizoen wel goed in de bekertoernooien. In de League Cup werd de finale bereikt en in de FA Cup staat de club in de vijfde ronde.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
14 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
16 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
17 uur geleden