Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Galatasaray stelt voormalig assistent Guardiola aan als trainer

Galatasaray stelt voormalig assistent Guardiola aan als trainer

ISTANBUL (ANP) - De Turkse topclub Galatasaray heeft in Domènec Torrent een nieuwe trainer gevonden. De 58-jarige Spanjaard is de voormalig assistent van Pep Guardiola. De twee werkten de afgelopen jaren samen bij FC Barcelona, Bayern München en Manchester City.

Torrent is de opvolger van Fatih Terim, die maandag werd ontslagen. Galatasaray staat op de teleurstellende 12e plaats in de Turkse Süper Lig.

"We wilden Torrent eerst aanstellen als assistent van Terim. Later hebben we besloten dat hij de hoofdtrainer moest worden", bekende voorzitter Burak Elmas.

Galatasaray werd in 2019 voor het laatst kampioen. Vorig seizoen ging de landstitel naar Besiktas, dat Ajax trof in de Champions League. Bij Galatasaray staan Patrick van Aanholt en Ryan Babel onder contract.

Meer uit Voetbal

Ibrahimović: nederlaag Oranje is de schuld van Koeman

GUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.

10 minuten geleden
De Jong na vroege uitschakeling: dit is natuurlijk onvoldoende

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.

10 minuten geleden
Koeman: Van Dijk nam geen strafschop omdat hij kramp had

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.

12 minuten geleden
Van Hecke 'helemaal leeg' na late tegentreffer en uitschakeling

GUADALUPE (ANP) - De vroege uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal is hard aangekomen bij Jan Paul van Hecke. "Ik ben helemaal leeg", sprak de verdediger van het Nederlands elftal na de nederlaag na strafschoppen tegen Marokko.

43 minuten geleden
Koeman heeft geen spijt van zijn keuze voor vijf verdedigers

GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft geen spijt van zijn beslissing om met vijf verdedigers tegen Marokko te spelen op het WK. "Als we deze wedstrijd mogen overspelen, dan zou ik het weer doen", zei hij na een nederlaag na strafschoppen in de zestiende finale van het WK tegen Marokko.

44 minuten geleden
Koeman denkt vanaf 'morgen' na over zijn toekomst als bondscoach

GUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.

49 minuten geleden
Aanvoerder Van Dijk: strijdplan van Oranje werkte

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.

1 uur geleden