Galatasaray stelt voormalig assistent Guardiola aan als trainer
ISTANBUL (ANP) - De Turkse topclub Galatasaray heeft in Domènec Torrent een nieuwe trainer gevonden. De 58-jarige Spanjaard is de voormalig assistent van Pep Guardiola. De twee werkten de afgelopen jaren samen bij FC Barcelona, Bayern München en Manchester City.
Torrent is de opvolger van Fatih Terim, die maandag werd ontslagen. Galatasaray staat op de teleurstellende 12e plaats in de Turkse Süper Lig.
"We wilden Torrent eerst aanstellen als assistent van Terim. Later hebben we besloten dat hij de hoofdtrainer moest worden", bekende voorzitter Burak Elmas.
Galatasaray werd in 2019 voor het laatst kampioen. Vorig seizoen ging de landstitel naar Besiktas, dat Ajax trof in de Champions League. Bij Galatasaray staan Patrick van Aanholt en Ryan Babel onder contract.
Meer uit Voetbal
COVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
21 uur geleden