Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Galatasaray bevestigt onderhandelingen met Van Aanholt

Galatasaray bevestigt onderhandelingen met Van Aanholt

ISTANBUL (ANP) - Galatasaray staat op het punt om Patrick van Aanholt in te lijven. De Turkse club bevestigt op de eigen website dat het in onderhandeling is met de linksback.

Eerder meldden Turkse media al dat de 30-jarige Nederlandse verdediger een persoonlijk akkoord met de club heeft bereikt. De transfervrije Van Aanholt zou voor 3 jaar kunnen tekenen.

Van Aanholt speelde tot vorig seizoen bij Crystal Palace. Bij de Engelse club had de Oranje-international een aflopend contract. Van Aanholt maakte in 2007 de overstap van de jeugd van PSV naar Chelsea. De Londenaren verhuurden hem achtereenvolgens aan Coventry City, Newcastle United, Leicester City, Wigan Athletic en Vitesse. Van 2014 tot 2017 stond Van Aanholt bij Sunderland onder contract en daarna bij Crystal Palace.

In het 5-3-2-systeem van de inmiddels vertrokken bondscoach Frank de Boer had Van Aanholt bij het EK als linkerverdediger een basisplaats.

Galatasaray verloor woensdag in de tweede voorronde van de Champions League met 5-1 van PSV. De return in Istanbul volgt deze woensdag.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

1 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

3 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

3 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

4 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

4 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

5 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

6 uur geleden