Gakpo ziet veel ruimte voor verbetering na ruime zege op Schotten
AMSTERDAM (ANP) - Cody Gakpo had met twee assists een redelijk aandeel in de oefenzege van het Nederlands elftal op Schotland (4-0). "Dat is lekker", zei hij na de vriendschappelijke interland in de Johan Cruijff ArenA. "Maar ik had ook nog een keer moeten scoren."
Gakpo was sowieso niet heel uitbundig. "Ik denk dat we meer van ons zelf mogen eisen", zei de aanvaller van Liverpool. "Schotland heeft ook nog een paar kansen gekregen. Ik denk dat het beter gaat als we vaker samenspelen. Dan worden we misschien ook vaster aan de bal. Ik vond ons in de tweede helft al beter spelen. Toen zag je dat er bepaalde patronen in ons spel kwamen. De uitslag is prima, maar we kunnen beter. We kunnen hier ook mee verder."
Dinsdag speelt het Nederlands elftal in Frankfurt een oefenwedstrijd tegen Duitsland.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
14 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
17 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
17 uur geleden