
Gakpo ziet veel ruimte voor verbetering na ruime zege op Schotten
AMSTERDAM (ANP) - Cody Gakpo had met twee assists een redelijk aandeel in de oefenzege van het Nederlands elftal op Schotland (4-0). "Dat is lekker", zei hij na de vriendschappelijke interland in de Johan Cruijff ArenA. "Maar ik had ook nog een keer moeten scoren."
Gakpo was sowieso niet heel uitbundig. "Ik denk dat we meer van ons zelf mogen eisen", zei de aanvaller van Liverpool. "Schotland heeft ook nog een paar kansen gekregen. Ik denk dat het beter gaat als we vaker samenspelen. Dan worden we misschien ook vaster aan de bal. Ik vond ons in de tweede helft al beter spelen. Toen zag je dat er bepaalde patronen in ons spel kwamen. De uitslag is prima, maar we kunnen beter. We kunnen hier ook mee verder."
Dinsdag speelt het Nederlands elftal in Frankfurt een oefenwedstrijd tegen Duitsland.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
10 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
11 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
11 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
14 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.
17 uur geleden