Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo wil dat Oranje meer doet met vrije trappen en corners

Gakpo wil dat Oranje meer doet met vrije trappen en corners

MÜNCHEN (ANP) - Cody Gakpo erkent dat het Nederlands elftal meer voordeel uit vrije trappen en hoekschoppen moet halen. "Daar trainen we op en praten we over", zei de vleugelaanvaller op een persconferentie voor het uitduel van maandag van het Nederlands elftal tegen Duitsland in de Nations League. "Het kan en moet nog beter, maar die laatste vrije trap van me leverde wel een doelpunt op", doelde hij op de gelijkmaker van Nederland van afgelopen vrijdagavond tegen Hongarije (1-1).

Bondscoach Ronald Koeman benadrukte afgelopen week al dat zijn ploeg meer voordelen uit hoekschoppen moet halen. Gakpo en Xavi Simons nemen de meeste corners bij Oranje. "Ook daar oefenen we steeds op", zei Gakpo, die volgens Koeman de afgelopen jaren is uitgegroeid tot de gevaarlijkste aanvaller van het Nederlands elftal. De 25-jarige Gakpo maakte afgelopen zomer drie doelpunten op het EK in Duitsland, net als Dani Olmo (Spanje), Ivan Schranz (Slowakije), Jamal Musiala (Duitsland), Harry Kane (Engeland) en Georges Mikautadze (Georgië). De aanvaller van Liverpool werd zo gedeeld topscorer van de Europese eindronde. Gakpo trof ook driemaal doel voor Oranje op het laatste WK in Qatar.

Ook Gakpo had het afgelopen vrijdag lastig tegen Hongarije, dat weinig ruimte weggaf en veel spelers rond het eigen strafschopgebied hield. "Duitsland zal meer naar voren spelen", zei de aanvaller van Liverpool. "Dan komen er voor ons misschien wat meer ruimtes. Ik vind het leuk om grote wedstrijden te spelen zoals Frankrijk en Engeland, maar dan is voor mij Duitsland denk ik toch wel het leukste."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

8 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

10 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

10 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

11 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

11 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

11 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

13 uur geleden