Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo weer fit om voor PSV te voetballen

Gakpo weer fit om voor PSV te voetballen

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo kan het komende weekeinde met PSV tegen PEC Zwolle voetballen. De aanvaller is voldoende hersteld van een hoofdblessure, die hij tijdens de interlandperiode met het Nederlands elftal opliep. "Gakpo traint mee en is fit genoeg voor de wedstrijd", zei trainer Roger Schmidt. Ook Noni Madueke en Davy Pröpper zijn hersteld van blessures.

Ritsu Doan is er niet bij. De Japanner is tijdens de interlandperiode geblesseerd geraakt. "We weten niet precies hoelang de herstelperiode duurt", aldus Schmidt. "We verwachten dat hij de komende twee weken niet meespeelt." Ook Maxi Romero en Ryan Thomas zijn er zaterdag niet bij. Schmidt: "Beide spelers hebben een lichte knieblessure. Ik verwacht wel dat ze er volgende week weer bij zijn."

Meer uit Voetbal

PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

1 uur geleden
Ajax speelt met speciale shirts voor Nouri Foundation

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.

1 uur geleden
Barcelona viert terugkeer in Camp Nou met ruime zege

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.

1 uur geleden
Liverpool gaat hard onderuit tegen Nottingham Forest (0-3)

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.

1 uur geleden
Ajax begint met rechtsback Gaaei tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

1 uur geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

1 uur geleden