Gakpo weer fit om voor PSV te voetballen
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo kan het komende weekeinde met PSV tegen PEC Zwolle voetballen. De aanvaller is voldoende hersteld van een hoofdblessure, die hij tijdens de interlandperiode met het Nederlands elftal opliep. "Gakpo traint mee en is fit genoeg voor de wedstrijd", zei trainer Roger Schmidt. Ook Noni Madueke en Davy Pröpper zijn hersteld van blessures.
Ritsu Doan is er niet bij. De Japanner is tijdens de interlandperiode geblesseerd geraakt. "We weten niet precies hoelang de herstelperiode duurt", aldus Schmidt. "We verwachten dat hij de komende twee weken niet meespeelt." Ook Maxi Romero en Ryan Thomas zijn er zaterdag niet bij. Schmidt: "Beide spelers hebben een lichte knieblessure. Ik verwacht wel dat ze er volgende week weer bij zijn."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
3 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
16 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
19 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
19 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
1 dag geleden