Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo uit zelfkritiek na verlies: hadden het beter moeten doen

Gakpo uit zelfkritiek na verlies: hadden het beter moeten doen

DORTMUND (ANP) - Cody Gakpo wilde na de verloren halve finale op het EK tegen Engeland scheidsrechter Felix Zwayer niet van alles de schuld geven. "Er valt veel over de arbitrage te zeggen vandaag, maar dat hoeft niet. We hadden het zelf bij momenten beter moeten doen. We moeten het niet ergens anders gaan zoeken", sprak de linksbuiten in stadion Signal Iduna Park.

Gakpo, met drie doelpunten topscorer van Oranje dit EK, had het tegen Engeland de eerste helft moeilijk en kwam weinig in het spel voor. "Zij hadden de bal veel in de eerste helft en stonden verdedigend goed. Het kan aan meerdere dingen liggen. Ik vind het moeilijk om nu te zeggen waar het door kwam", aldus de voormalig PSV'er, die de wedstrijd na rust gelijk op zag gaan. "We groeiden in de tweede helft in de wedstrijd en kregen wat mogelijkheden. Het is jammer dat het beslissende doelpunt dan zo laat valt."

Pas op een later moment kan Gakpo met een goed gevoel terugkijken, zei hij. "We stonden na twintig jaar weer in een EK-finale, dat is een goede prestatie. Maar als je vandaag op het veld hebt gestaan, voel je dat niet zo. Een toernooi speel je altijd om te winnen. We zijn trots op elkaar en op de fans, die overal waren."

Meer uit Voetbal

Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

2 uur geleden
NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

3 uur geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

3 uur geleden
Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

4 uur geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

5 uur geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

5 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

17 uur geleden