Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo uit zelfkritiek na verlies: hadden het beter moeten doen

Gakpo uit zelfkritiek na verlies: hadden het beter moeten doen

DORTMUND (ANP) - Cody Gakpo wilde na de verloren halve finale op het EK tegen Engeland scheidsrechter Felix Zwayer niet van alles de schuld geven. "Er valt veel over de arbitrage te zeggen vandaag, maar dat hoeft niet. We hadden het zelf bij momenten beter moeten doen. We moeten het niet ergens anders gaan zoeken", sprak de linksbuiten in stadion Signal Iduna Park.

Gakpo, met drie doelpunten topscorer van Oranje dit EK, had het tegen Engeland de eerste helft moeilijk en kwam weinig in het spel voor. "Zij hadden de bal veel in de eerste helft en stonden verdedigend goed. Het kan aan meerdere dingen liggen. Ik vind het moeilijk om nu te zeggen waar het door kwam", aldus de voormalig PSV'er, die de wedstrijd na rust gelijk op zag gaan. "We groeiden in de tweede helft in de wedstrijd en kregen wat mogelijkheden. Het is jammer dat het beslissende doelpunt dan zo laat valt."

Pas op een later moment kan Gakpo met een goed gevoel terugkijken, zei hij. "We stonden na twintig jaar weer in een EK-finale, dat is een goede prestatie. Maar als je vandaag op het veld hebt gestaan, voel je dat niet zo. Een toernooi speel je altijd om te winnen. We zijn trots op elkaar en op de fans, die overal waren."

Meer uit Voetbal

UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

29 minuten geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

34 minuten geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

3 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

18 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

20 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

21 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

21 uur geleden