Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo reageert ingetogen als hij voor Liverpool tegen PSV scoort

Gakpo reageert ingetogen als hij voor Liverpool tegen PSV scoort

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo zal woensdag niet uitbundig juichen als hij in de Champions League voor Liverpool tegen PSV scoort. "Ik heb veel te danken aan deze club, het is een speciale wedstrijd voor mij. Ik kijk ernaar uit om hier weer op het veld te staan", zei hij dinsdag in het Philips Stadion.

Trainer Arne Slot liet veel basisspelers in Engeland achter. Liverpool is al zeker van de achtste finales en het maakt hem niet uit of zijn elftal als eerste of tweede eindigt. Gakpo mocht wel mee naar Eindhoven. "Ik denk dat de trainer wel aanvoelde dat ik hier graag deel van uit wilde maken. Ik hoop op een positief onthaal. Ik heb altijd een goede band met de club en de supporters gehad."

Het zal vreemd aanvoelen als hij woensdag met de bus van Liverpool aankomt bij het stadion, vermoedt Gakpo. "Ik ben nog nooit in de kleedkamer van de gasten geweest. Dat ben ik niet gewend. Als de wedstrijd begint, zal dat gevoel wel verdwijnen", aldus de international, die nu twee jaar bij Liverpool voetbalt. "In de tussentijd ben ik volwassener geworden en heb ik meer wedstrijden in de benen. Dat is denk ik het grootste verschil."

De oud-PSV'er roemt Slot. "Ik denk dat we nu wat meer spelen op balbezit. We proberen een tegenstander kapot te spelen door de bal lang in bezit te houden. Bij balverlies zitten we er snel bovenop. Het is een tactiek die ons allemaal goed ligt. Daarnaast hebben we een hele fitte groep, in tegenstelling tot vorig seizoen toen we geregeld wat spelers misten. Elke positie is nu dubbel bezet met veel kwaliteit."

Meer uit Voetbal

Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

3 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

4 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

4 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

7 uur geleden
Barcelona speelt CL-duel met Eintracht Frankfurt in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.

9 uur geleden
Bondscoach Menzo richt zich na teleurstelling op play-offs

GUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.

11 uur geleden
WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

15 uur geleden