Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo reageert ingetogen als hij voor Liverpool tegen PSV scoort

Gakpo reageert ingetogen als hij voor Liverpool tegen PSV scoort

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo zal woensdag niet uitbundig juichen als hij in de Champions League voor Liverpool tegen PSV scoort. "Ik heb veel te danken aan deze club, het is een speciale wedstrijd voor mij. Ik kijk ernaar uit om hier weer op het veld te staan", zei hij dinsdag in het Philips Stadion.

Trainer Arne Slot liet veel basisspelers in Engeland achter. Liverpool is al zeker van de achtste finales en het maakt hem niet uit of zijn elftal als eerste of tweede eindigt. Gakpo mocht wel mee naar Eindhoven. "Ik denk dat de trainer wel aanvoelde dat ik hier graag deel van uit wilde maken. Ik hoop op een positief onthaal. Ik heb altijd een goede band met de club en de supporters gehad."

Het zal vreemd aanvoelen als hij woensdag met de bus van Liverpool aankomt bij het stadion, vermoedt Gakpo. "Ik ben nog nooit in de kleedkamer van de gasten geweest. Dat ben ik niet gewend. Als de wedstrijd begint, zal dat gevoel wel verdwijnen", aldus de international, die nu twee jaar bij Liverpool voetbalt. "In de tussentijd ben ik volwassener geworden en heb ik meer wedstrijden in de benen. Dat is denk ik het grootste verschil."

De oud-PSV'er roemt Slot. "Ik denk dat we nu wat meer spelen op balbezit. We proberen een tegenstander kapot te spelen door de bal lang in bezit te houden. Bij balverlies zitten we er snel bovenop. Het is een tactiek die ons allemaal goed ligt. Daarnaast hebben we een hele fitte groep, in tegenstelling tot vorig seizoen toen we geregeld wat spelers misten. Elke positie is nu dubbel bezet met veel kwaliteit."

Meer uit Voetbal

Rummenigge vindt dat voetballers niet moeten zeuren om programma

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Karl-Heinz Rummenigge, oud-speler en voormalig directeur van Bayern München, vindt dat voetballers niet moeten klagen over de toename van de werkdruk door de uitbreiding van het WK voor clubs. Het vernieuwde evenement telt deze zomer een recordaantal van 32 deelnemers.

37 minuten geleden
Coach Motta prijst kracht reservebank Juventus

TURIJN (ANP/RTR) - Coach Thiago Motta prees de kracht van de reservebank bij Juventus na de 2-1-overwinning op PSV in de tussenronde van de Champions League. Hij was vooral verheugd over het optreden van invaller Samuel Mbangula. De Belg maakte in de 82e minuut de winnende goal. "Ik ben erg blij met Mbangula. Hij zet druk, dribbelt en scoort. Hij heeft een fantastische instelling", zei de trainer van de Turijnse topploeg, die over een week in Eindhoven de krappe voorsprong moet verdedigen in de return.

2 uur geleden
Coach Guardiola mist 'kalmte' bij kwijnend Manchester City

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester City ontberen de kalmte om een voorsprong vast te houden. Dat zei coach Pep Guardiola van de Engelse ploeg na de thuisnederlaag tegen Real Madrid in de Champions League. City gaf in de slotfase een 2-1-voorsprong uit handen en liet de Spaanse tegenstander nog twee keer scoren.

2 uur geleden
Nederland dit jaar gastheer EK voetbal voor vluchtelingen

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalbond organiseert op 15 oktober van dit jaar op de eigen campus in Zeist de Unity Euro Cup, het Europees kampioenschap voetbal voor vluchtelingen. Zestien landen doen mee aan het toernooi, meldt de KNVB in een persbericht.

3 uur geleden
PSV mag na nederlaag (2-1) bij Juventus nog hoop koesteren

TURIJN (ANP) - PSV heeft de heenwedstrijd in de tussenronde van de Champions League met 2-1 verloren bij Juventus. De return is volgende week woensdag in het Philips Stadion in Eindhoven.

13 uur geleden
PSG zet grote stap richting achtste finales CL met zege bij Brest

GUINGAMP (ANP) - Paris Saint-Germain heeft een grote stap gezet richting de achtste finales van de Champions League. De koploper van de Ligue 1 won de eerste wedstrijd in de tussenronde bij het eveneens Franse Stade Brest met 3-0. De return is volgende week in Parijs.

15 uur geleden
PSV begint met Perisic en Ledezma in de basis

TURIJN (ANP) - Aanvaller Ivan Perisic en verdediger Richard Ledezma beginnen bij PSV in het basiselftal dat in de tussenronde van de Champions League aantreedt in Turijn tegen Juventus. De Kroaat Perisic maakt voor PSV zijn debuut in Europa. In vergelijking met de laatste competitiewedstrijd tegen Willem II zitten Johan Bakayoko en Tyrell Malacia op de bank.

15 uur geleden