Gakpo loopt enkelblessure op en moet komende dagen afwachten
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo weet nog niet of hij zondag mee kan doen in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie. De aanvaller van PSV viel donderdag na rust in de ontmoeting met AS Monaco in de Europa League (1-2) uit met een enkelblessure.
"Ik landde verkeerd en heb nu veel last van mijn enkel", zei Gakpo na afloop van het duel tegen Veronica. "Morgen moeten we even kijken hoe het gaat. Ik kan er nu nog niets over zeggen." Naast Gakpo viel ook Noni Madueke, eveneens een belangrijke aanvaller bij PSV, uit met een blessure. Hij greep naar zijn linkerhamstring.
Gakpo vond de nederlaag tegen AS Monaco onnodig. "We incasseren de twee doelpunten wat makkelijk. Aan het einde mogen we deze wedstrijd niet verliezen. Als team moeten we het beter doen, daar hoor ik ook bij."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
17 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden