Gakpo kan zaterdag debuteren voor Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo kan zaterdag debuteren voor Liverpool. De 23-jarige aanvaller is in het bezit van een werkvergunning, zo meldt zijn nieuwe Engelse club.
Gakpo verruilde vorige week PSV voor Liverpool, dat naar verluidt zo'n 50 miljoen euro voor hem betaalt. De aanvaller moest zijn debuut nog even uitstellen omdat hij nog niet over de vereiste papieren beschikte. Zonder Gakpo verloor Liverpool maandag van Brentford (3-1).
Liverpool speelt zaterdag een bekerduel met Wolverhampton Wanderers op Anfield.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
1 dag geleden