Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo helpt Liverpool met assist aan zege bij Crystal Palace

Gakpo helpt Liverpool met assist aan zege bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Cody Gakpo heeft Liverpool met een assist aan een moeizame uitzege op Crystal Palace geholpen. De oud-aanvaller van PSV kreeg voor het eerst dit Premier League-seizoen een basisplaats van trainer Arne Slot en beloonde het vertrouwen al in de negende minuut met een afgemeten lage voorzet op Diogo Jota. De Portugees reageerde alert en maakte zo het enige doelpunt op Selhurst Park: 0-1.

Ook Ryan Gravenberch en aanvoerder Virgil van Dijk hadden een basisplaats bij koploper Liverpool. Gravenberch viel opnieuw op met een dominante rol op het middenveld. Jota wist in de 34e minuut een lage voorzet van de oud-speler van Ajax niet om te zetten in een tweede treffer.

Crystal Palace kreeg aan de andere kant ook genoeg kansen op een doelpunt. Al na zo'n twintig seconden ging een treffer van Eddie Nketiah niet door wegens buitenspel. Andere kansrijke pogingen werden gekeerd door Liverpool-doelman Alisson, die zich ruim tien minuten voor tijd moest laten vervangen met een hamstringblessure.

De van Feyenoord overgekomen Slot boekte zijn zesde zege in zijn eerste zeven competitieduels als trainer van Liverpool. De voorsprong op Manchester City en Arsenal bedraagt 4 punten. De concurrenten komen later op zaterdag nog wel in actie.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

7 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

9 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

11 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

12 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

14 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

14 uur geleden