Gakpo gevleid door liederen aanhang PSV
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo was zondag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Willem II (4-2) gevleid door liederen van de aanhang van de Eindhovenaren. 'Cody moet blijven' en 'Gakpo nog een jaar' klonk onder meer in het Philips-stadion.
Gakpo maakte tegen Willem II één doelpunt en is dit seizoen van grote waarde. De aanvaller staat in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Arsenal. "Het was mooi om te horen", aldus Gakpo, die nog niet wilde zeggen wat hij gaat doen. "Ik moet gewoon kijken aan het einde van het seizoen."
Gakpo, die nog een contract heeft tot de zomer van 2026, was niet te spreken over het spel van PSV. "Het was heel slordig. We verloren vaak onnodig de bal en maakten het onszelf daardoor lastig."
Veel blessures
PSV miste tegen Willem II veel spelers met blessures. Carlos Vinícius voegde zich daar kort voor rust bij met een hamstringblessure. "We moeten maar niet zoveel gaan trainen deze week. Dan hebben we niemand meer over straks", zei Gakpo grappend. "Hopelijk gebeurt er niets meer."
PSV heeft, met nog drie speelronden te gaan, een achterstand van 4 punten op Ajax. Volgende week spelen de Eindhovenaren in De Kuip tegen Feyenoord, terwijl Ajax op bezoek gaat bij AZ. Gakpo: "We hebben één taak en dat is winnen bij Feyenoord. Daarna moeten we pas naar Ajax kijken. Hopelijk worden het daarna nog twee spannende speelronden."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
4 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
7 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
8 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
9 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
12 uur geleden