Gakpo gevleid door liederen aanhang PSV
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo was zondag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Willem II (4-2) gevleid door liederen van de aanhang van de Eindhovenaren. 'Cody moet blijven' en 'Gakpo nog een jaar' klonk onder meer in het Philips-stadion.
Gakpo maakte tegen Willem II één doelpunt en is dit seizoen van grote waarde. De aanvaller staat in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Arsenal. "Het was mooi om te horen", aldus Gakpo, die nog niet wilde zeggen wat hij gaat doen. "Ik moet gewoon kijken aan het einde van het seizoen."
Gakpo, die nog een contract heeft tot de zomer van 2026, was niet te spreken over het spel van PSV. "Het was heel slordig. We verloren vaak onnodig de bal en maakten het onszelf daardoor lastig."
Veel blessures
PSV miste tegen Willem II veel spelers met blessures. Carlos Vinícius voegde zich daar kort voor rust bij met een hamstringblessure. "We moeten maar niet zoveel gaan trainen deze week. Dan hebben we niemand meer over straks", zei Gakpo grappend. "Hopelijk gebeurt er niets meer."
PSV heeft, met nog drie speelronden te gaan, een achterstand van 4 punten op Ajax. Volgende week spelen de Eindhovenaren in De Kuip tegen Feyenoord, terwijl Ajax op bezoek gaat bij AZ. Gakpo: "We hebben één taak en dat is winnen bij Feyenoord. Daarna moeten we pas naar Ajax kijken. Hopelijk worden het daarna nog twee spannende speelronden."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
45 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
17 uur geleden