Gakpo gevleid door liederen aanhang PSV
EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo was zondag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Willem II (4-2) gevleid door liederen van de aanhang van de Eindhovenaren. 'Cody moet blijven' en 'Gakpo nog een jaar' klonk onder meer in het Philips-stadion.
Gakpo maakte tegen Willem II één doelpunt en is dit seizoen van grote waarde. De aanvaller staat in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Arsenal. "Het was mooi om te horen", aldus Gakpo, die nog niet wilde zeggen wat hij gaat doen. "Ik moet gewoon kijken aan het einde van het seizoen."
Gakpo, die nog een contract heeft tot de zomer van 2026, was niet te spreken over het spel van PSV. "Het was heel slordig. We verloren vaak onnodig de bal en maakten het onszelf daardoor lastig."
Veel blessures
PSV miste tegen Willem II veel spelers met blessures. Carlos Vinícius voegde zich daar kort voor rust bij met een hamstringblessure. "We moeten maar niet zoveel gaan trainen deze week. Dan hebben we niemand meer over straks", zei Gakpo grappend. "Hopelijk gebeurt er niets meer."
PSV heeft, met nog drie speelronden te gaan, een achterstand van 4 punten op Ajax. Volgende week spelen de Eindhovenaren in De Kuip tegen Feyenoord, terwijl Ajax op bezoek gaat bij AZ. Gakpo: "We hebben één taak en dat is winnen bij Feyenoord. Daarna moeten we pas naar Ajax kijken. Hopelijk worden het daarna nog twee spannende speelronden."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
32 minuten geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
34 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
9 uur geleden