Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo gevleid door liederen aanhang PSV

Gakpo gevleid door liederen aanhang PSV

EINDHOVEN (ANP) - Cody Gakpo was zondag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Willem II (4-2) gevleid door liederen van de aanhang van de Eindhovenaren. 'Cody moet blijven' en 'Gakpo nog een jaar' klonk onder meer in het Philips-stadion.

Gakpo maakte tegen Willem II één doelpunt en is dit seizoen van grote waarde. De aanvaller staat in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Arsenal. "Het was mooi om te horen", aldus Gakpo, die nog niet wilde zeggen wat hij gaat doen. "Ik moet gewoon kijken aan het einde van het seizoen."

Gakpo, die nog een contract heeft tot de zomer van 2026, was niet te spreken over het spel van PSV. "Het was heel slordig. We verloren vaak onnodig de bal en maakten het onszelf daardoor lastig."

Veel blessures

PSV miste tegen Willem II veel spelers met blessures. Carlos Vinícius voegde zich daar kort voor rust bij met een hamstringblessure. "We moeten maar niet zoveel gaan trainen deze week. Dan hebben we niemand meer over straks", zei Gakpo grappend. "Hopelijk gebeurt er niets meer."

PSV heeft, met nog drie speelronden te gaan, een achterstand van 4 punten op Ajax. Volgende week spelen de Eindhovenaren in De Kuip tegen Feyenoord, terwijl Ajax op bezoek gaat bij AZ. Gakpo: "We hebben één taak en dat is winnen bij Feyenoord. Daarna moeten we pas naar Ajax kijken. Hopelijk worden het daarna nog twee spannende speelronden."

Meer uit Voetbal

Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

42 minuten geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

11 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

14 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

14 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

1 dag geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden