Gakpo denkt dat Oostenrijk meer druk naar voren zet dan Frankrijk
WOLFSBURG (ANP) - Cody Gakpo verwacht dat Oostenrijk in de laatste groepswedstrijd op het EK tegen het Nederlands elftal meer druk naar voren zet dan Frankrijk vrijdag deed. "Daar moeten we goed op voorbereid zijn. Dat gaan we vandaag bespreken, hoe we dat gaan aanpakken", vertelde de linksbuiten voorafgaand aan een training tijdens een persconferentie in Wolfsburg.
Oostenrijk verloor nipt van Frankrijk (1-0) en zette vervolgens Polen met 3-1 aan de kant. Het elftal van bondscoach Ralf Rangnick gaat mogelijk als nummer 3 door naar de achtste finales, maar kan ook nog als eerste of tweede eindigen. Een zege op Oranje is dan noodzakelijk.
"Ik denk dat het een hele intensieve wedstrijd zal worden, waarbij het voor ons zaak is zorgvuldig aan de bal te zijn. We moeten ons weer goed profileren en laten zien dat we de betere ploeg zijn", aldus Gakpo, die tot dusverre één keer scoorde op dit EK.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
37 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
42 minuten geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
22 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
23 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden