Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo denkt dat Oostenrijk meer druk naar voren zet dan Frankrijk

Gakpo denkt dat Oostenrijk meer druk naar voren zet dan Frankrijk

WOLFSBURG (ANP) - Cody Gakpo verwacht dat Oostenrijk in de laatste groepswedstrijd op het EK tegen het Nederlands elftal meer druk naar voren zet dan Frankrijk vrijdag deed. "Daar moeten we goed op voorbereid zijn. Dat gaan we vandaag bespreken, hoe we dat gaan aanpakken", vertelde de linksbuiten voorafgaand aan een training tijdens een persconferentie in Wolfsburg.

Oostenrijk verloor nipt van Frankrijk (1-0) en zette vervolgens Polen met 3-1 aan de kant. Het elftal van bondscoach Ralf Rangnick gaat mogelijk als nummer 3 door naar de achtste finales, maar kan ook nog als eerste of tweede eindigen. Een zege op Oranje is dan noodzakelijk.

"Ik denk dat het een hele intensieve wedstrijd zal worden, waarbij het voor ons zaak is zorgvuldig aan de bal te zijn. We moeten ons weer goed profileren en laten zien dat we de betere ploeg zijn", aldus Gakpo, die tot dusverre één keer scoorde op dit EK.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

7 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

7 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

7 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

9 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

9 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

9 uur geleden