Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gakpo blinkt uit bij Jong Oranje en droomt van EK met Oranje

Gakpo blinkt uit bij Jong Oranje en droomt van EK met Oranje

SZEKESFEHERVAR (ANP) - Cody Gakpo plaatste zich dinsdag met Jong Oranje voor de kwartfinales van het EK. Na zijn goede optreden in de laatste groepswedstrijd tegen Jong Hongarije (6-1) lijkt het nog maar de vraag of de buitenspeler van PSV er eind mei weer bij is. Bondscoach Frank de Boer heeft al vaker aangegeven groot fan te zijn van Gakpo en hij zal na dit EK vermoedelijk nog meer overtuigd van hem zijn.

"Dat is niet aan mij om te beslissen, maar natuurlijk is dat een doel dat iedere speler heeft", bleef Gakpo dinsdag in Szekesfehervar diplomatiek. Erwin van de Looi, trainer van Jong Oranje, hoorde de woorden van Gakpo even verderop aan. "De trainer zit al te hoesten, dus ik denk dat ik hier niet op mag antwoorden", vervolgde Gakpo grappend. "Iedereen heeft als doel het grote Oranje. Daar doe je het allemaal voor. Op dit moment speel ik bij Jong Oranje en moet ik me hier laten zien. Als ik terug ben bij PSV moet ik me daar ook laten zien. Dan is het aan de bondscoach hoe en wat."

De kwartfinales, halve finales en finale van het jeugd-EK zijn van 31 mei tot en met 6 juni. Het Nederlands elftal speelt het EK van 11 juni tot en met 11 juli.

Meer uit Voetbal

Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

26 minuten geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

46 minuten geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

1 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

2 uur geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

4 uur geleden
Chelsea neemt afscheid van hoofdtrainer Rosenior

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.

4 uur geleden