Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gaaei verwijdert berichten op Instagram na boze reacties Ajax-fans

Gaaei verwijdert berichten op Instagram na boze reacties Ajax-fans

ALKMAAR (ANP) - Anton Gaaei verwijderde nog voor het laatste fluitsignaal van het duel tussen Ajax en AZ (2-0) al zijn berichten op Instagram. De Deense rechtsback van de club uit Amsterdam was ziek van alle verwensingen aan zijn adres van teleurgestelde fans. Hij wilde voorkomen dat ze bleven reageren op zijn berichten.

Gaaei zag er niet goed uit bij de openingstreffer en stapelde vervolgens fout op fout. "Het is niet leuk, maar wij vonden dat we hem moesten wisselen", zei trainer John van 't Schip. "Ik had het idee dat hij er tijdens de wedstrijd al mentaal doorheen zat. Maar ik vind al die verwensingen vreselijk. Hij is een fijne gozer. En ik stel hem op en haal hem er ook weer af."

Maurice Steijn, de voorganger van Van 't Schip, wisselde Gaaei eerder dit seizoen al tijdens de eerste helft van een thuisduel met Feyenoord. "Dat is niet leuk", zei de 17-jarige Jorrel Hato, die bij afwezigheid van Steven Bergwijn, Steven Berghuis en Jordan Henderson de aanvoerdersband droeg. "Ik ben na de wedstrijd even naar hem toegegaan. Maar dat deden de meeste spelers wel. Het is niet eerlijk dat alle woede naar hem toegaat. Iedereen maakt fouten."

Meer uit Voetbal

FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

1 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

1 uur geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

3 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

8 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

9 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

19 uur geleden