'Ga niet naar het Bloesempark in Amsterdamse Bos'
AMSTELVEEN (ANP) - Wie van plan is zondag een bezoek te brengen aan het Bloesempark in het Amsterdamse Bos in Amstelveen, wordt dringend verzocht hiervan af te zien. De veiligheidsregio roept met klem op het park, waar momenteel honderden kersenbomen in bloei staan, te mijden.
Ondanks de waarschuwingen op informatieborden lijken veel bezoekers hier niet te het advies te volgen om 1,5 meter afstand te houden, constateert de veiligheidsregio. Als de situatie niet verbetert, gaat het park dicht voor publiek. De toegang wordt momenteel gereguleerd om ervoor te zorgen dat er niet te veel mensen naar binnen gaan en er staan hekken voor de ingang.
Volgens de veiligheidsregio zijn er genoeg andere plekken in het Amsterdamse Bos, dat bijna twintig keer zo groot is als het Vondelpark, om te genieten van de natuur.
Meer uit Binnenland
VOGELWAARDE (ANP) - De inmiddels 20-jarige verdachte van het dodelijke ongeval in het Zeeuwse Vogelwaarde vorige maand blijft 60 dagen langer vastzitten. Dat heeft de rechter dinsdag besloten.
2 minuten geledenMOERDIJK (ANP) - Op de A17 bij Moerdijk heeft een ernstige aanrijding plaatsgevonden met drie vrachtwagens. Een persoon is daarbij om het leven gekomen. Twee slachtoffers zijn bekneld geraakt in een vrachtwagen, maar zij zijn inmiddels bevrijd.
9 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De politierechter heeft dinsdag drie mannen van 23, 51 en 42 jaar veroordeeld voor hun aandeel bij de rellen op het Malieveld en de Lange Houtstraat in Den Haag op zaterdag 20 september 2025. De relschoppers hebben voorwaardelijke celstraffen gekregen.
25 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Ondanks de lichte neerslag van afgelopen week en de gebruikelijke temperatuur voor eind juli, is het neerslagtekort in Nederland verder toegenomen. Het tekort ligt ver boven het gemiddelde voor deze periode van het jaar, blijkt uit de nieuwste droogtemonitor van Rijkswaterstaat. Ook zijn de grondwaterstanden op veel plaatsen laag tot zeer laag.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - De haven van Deventer is vanaf zaterdag voor onbepaalde tijd dicht. De gemeente heeft aangekondigd dat de sluis dan niet meer opengaat, omdat de waterstand in de IJssel naar verwachting onder een kritieke grens zakt. Schepen moeten vrijdagavond de binnenhaven hebben verlaten, anders zitten ze voorlopig vast in Deventer.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie in Amsterdam-West heeft dinsdagmiddag bij de Nierkerkestraat de omgeving afgezet en gebouwen ontruimd. In een auto die crashte na een politieachtervolging zit mogelijk explosief materiaal, meldt de veiligheidsregio.
2 uur geledenLELYSTAD (ANP) - In de jeugdgevangenis in Lelystad staat de veiligheid van jongeren en personeel ernstig onder druk. Dat concluderen de Inspectie Justitie en Veiligheid en de Inspectie van het Onderwijs na onderzoek.
3 uur geleden