Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FVD op Twitter: daverende klap tegen de eindeloze lockdowns

FVD op Twitter: daverende klap tegen de eindeloze lockdowns

DEN HAAG (ANP) - Forum voor Democratie liet donderdagochtend weer van zich horen op Twitter. Het bleef sinds de verkiezingen stil. De partij bedankt de stemmers nu voor "een daverende klap tegen de eindeloze lockdowns". "Een enorme overwinning voor de vrijheid." Partijleider Thierry Baudet heeft persoonlijk nog altijd niks van zich laten horen.

"Met uw steun - en de steun van onze geweldige, onmisbare vrijwilligers - gaan we door. We hebben véél meer slagkracht in de Tweede Kamer en zullen ons geluid nog veel sterker verkondigen. Onze campagne voor onze vrijheid en voor Nederland blijft ook buiten de Kamer doorgaan", staat op het partijaccount.

De nummer vier op de Forum-lijst, Hans Smolders, zei donderdagochtend bij Goedemorgen Nederland dat Baudet te moe was om nog te reageren. Tegelijk doken er filmpjes op van een hossende Baudet op een druk uitslagenfeestje.

Meer uit Politiek

Oppositieleider Klaver 'niet onder de indruk' van gelekte plannen

DEN HAAG (ANP) - PRO-leider Jesse Klaver is "totaal niet onder de indruk" van de beleidsaanpassingen die het minderheidskabinet in de begroting voor volgend jaar wil doorvoeren. Volgens gelekte stukken worden de voorgenomen bezuinigingen op de sociale zekerheid grotendeels geschrapt of uitgesteld, maar daar neemt de grootste oppositiepartij geen genoegen mee.

4 minuten geleden
Kabinet haalt bezuinigingen uitkeringen grotendeels uit begroting

DEN HAAG (ANP) - Het minderheidskabinet heeft de miljardenbezuinigingen op de sociale zekerheid grotendeels uit de boeken gehaald. De korting op uitkeringen is van de baan, net als de snellere stijging van de AOW-leeftijd. Enkele andere ingrepen, waaronder de halvering van de WW-duur, worden met een jaar uitgesteld. Dat bevestigen Haagse bronnen na een bericht van RTL Nieuws.

1 uur geleden
Eerdmans: hand uitsteken naar links en rechts gaat VVD bezuren

DEN HAAG (ANP) - JA21-leider Joost Eerdmans denkt dat het niet goed is geweest voor de VVD dat er handreikingen zijn gedaan naar linkse en rechtse oppositiepartijen bij de begroting. "De fout is dat jullie naar iedereen kijken, dan houd je niemand tevreden", zei Eerdmans bij de opening van het politieke jaar van de Stichting Machiavelli. "De hand uitsteken naar links en naar rechts gaat de VVD bezuren", beweerde Eerdmans stellig.

4 uur geleden
Bontenbal zinspeelt in lezing op uitbreiding erfbelasting

AMSTERDAM (ANP) - CDA-leider Henri Bontenbal heeft in de HJ Schoo-lezing gezinspeeld op uitbreidingen van de erfbelasting. "Wij willen een samenleving waarin je kansen meer afhangen van wat je zelf doet, dan van wat je erft", betoogde hij in de Rode Hoed in Amsterdam. "Daarom moeten we ons afvragen of de balans in ons belastingstelsel nog de juiste is."

17 uur geleden
Jetten: forse handreikingen aan oppositie in begroting

DEN HAAG (ANP) - De coalitie doet "een aantal forse handreikingen" aan de oppositie, zei premier Rob Jetten nadat de begroting is goedgekeurd door het kabinet. Hij denkt zo steun van rechts tot links te kunnen vergaren in de Tweede Kamer.

18 uur geleden
Coalitiepartijen na dagen onderhandelen akkoord over begroting

DEN HAAG (ANP) - Coalitiepartijen D66, VVD en CDA zijn het na dagen onderhandelen eens geworden over de begroting, bevestigen ingewijden na berichtgeving van NU.nl en de NOS. Het akkoord moet nog worden goedgekeurd door het kabinet. Dat gebeurt om 18.00 uur.

21 uur geleden
Kabinet buigt zich over begroting na urenlang coalitieoverleg

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet begint maandagavond aan de begrotingsraad, het overleg over de financiële stukken die later op de dag naar de Raad van State moeten. De eerste bewindspersonen zijn voor het overleg aangekomen op het ministerie van Algemene Zaken, ziet een ANP-verslaggever. Op het ministerie van Financiën zijn de coalitieleiders vooralsnog niet gezien.

21 uur geleden