Füllkrug drie keer trefzeker voor Werder tegen Schalke
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 heeft zich niet kunnen herstellen van de zware nederlaag van 8-0 tegen Bayern München. De Duitse voetbalclub verloor tijdens de tweede speelronde van het nieuwe seizoen ook van Werder Bremen: 1-3.
Aanvaller Niclas Füllkrug maakte alle doelpunten voor Bremen, twee voor rust en eentje (een strafschop) er na. Davy Klaassen droeg de aanvoerdersband bij Werder Bremen, dat vorige week met 4-1 verloor van Hertha BSC. De middenvelder, opgenomen in de voorselectie van Oranje, kreeg een gele kaart.
Met Tahith Chong, door Werder gehuurd van Manchester United, kwam er in de 87e minuut nog een tweede Nederlander binnen de lijnen. Schalke speelde toen al met een man minder na rood voor de Turk Ozan Kabak.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder hoopt woensdag in de play-offs van de Champions League tegen het Noorse Bodø/Glimt op een stunt. Volgens de coach van de Nijmegenaren is het daarbij cruciaal dat zijn ploeg het eerste halfuur goed doorkomt. "Ik hoop dat we in de wedstrijd blijven en dat we er nog steeds goed voor staan als we naar Noorwegen gaan", zei Schreuder in de persconferentie in aanloop naar de heenwedstrijd op woensdag. De return is volgende week in Noorwegen.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman kijkt bij zijn overgang van PSV naar Borussia Dortmund terug op "magische jaren" in Eindhoven. "Ik heb hier acht prijzen gewonnen, geweldige Europese wedstrijden beleefd, vrienden voor het leven gemaakt, ben speler van het Nederlands elftal geworden, mijn kinderen zijn hier in Brabant geboren en zo kan ik nog wel even doorgaan", aldus de voetballer in een persbericht van PSV waarin zijn overgang definitief is bekendgemaakt.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay blijft toch bij Corinthians. De 32-jarige voetballer heeft zijn overeenkomst bij de Braziliaanse voetbalclub verlengd. Dat heeft clubvoorzitter Osmar Stabile naar buiten gebracht. Depay zou een contract tot juni 2028 tekenen.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.
21 uur geleden