Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fulham-speler Mitrovic acht duels geschorst na belagen arbiter

Fulham-speler Mitrovic acht duels geschorst na belagen arbiter

LONDEN (ANP) - Fulham-aanvaller Aleksandar Mitrovic heeft voor zijn uitbarsting en rode kaart in de wedstrijd tegen Manchester United in de FA Cup een schorsing van acht wedstrijden gekregen. De Engelse voetbalbond FA gaf de Serviër die straf voor het belagen van de scheidsrechter Chris Kavanagh.

Mitrovic ging met nog zo'n 20 minuten te spelen door het lint, nadat de scheidsrechter op aandringen van de VAR had besloten om Manchester United een strafschop toe te kennen. Hij gaf Kavanagh een duw en kreeg rood. Ook Willian, die hands had gemaakt, en coach Marco Silva werden weggestuurd. Het Manchester van coach Erik ten Hag won de wedstrijd op Old Trafford uiteindelijk met 3-1.

De FA gaf Mitrovic ook een boete van 86.000 euro. Silva kreeg een boete van 46.000 euro en Fulham zelf moest ook nog eens een boete van dezelfde hoogte betalen.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

7 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

7 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

7 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

8 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

10 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

10 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

11 uur geleden