Fulham ondanks nederlaag naar finale om promotie
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Fulham heeft ondanks een nederlaag de finale bereikt van de play-offs om promotie naar de Premier League. De ploeg uit Londen verloor op het eigen Craven Cottage de return tegen Cardiff City met 2-1. Fulham had drie dagen eerder in Wales met 2-0 gewonnen.
De Congolees Neeskens Kebano, vernoemd naar voormalig Oranje-international Johan Neeskens, was de grote man bij Fulham. Hij maakte maandag in Cardiff in de blessuretijd de 2-0 en scoorde donderdag opnieuw.
Fulham strijdt dinsdag met Brentford, dat Swansea City uitschakelde, om promotie naar de Premier League. Kampioen Leeds United en West Bromwich Albion promoveerden rechtstreeks naar het hoogste niveau. Fulham degradeerde vorig jaar uit de Premier League.
Bournemouth, Watford en Norwich City wisten zich dit seizoen niet te handhaven in de Engelse topcompetitie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 minuut geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
4 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
16 uur geleden