Fulham ondanks nederlaag naar finale om promotie
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Fulham heeft ondanks een nederlaag de finale bereikt van de play-offs om promotie naar de Premier League. De ploeg uit Londen verloor op het eigen Craven Cottage de return tegen Cardiff City met 2-1. Fulham had drie dagen eerder in Wales met 2-0 gewonnen.
De Congolees Neeskens Kebano, vernoemd naar voormalig Oranje-international Johan Neeskens, was de grote man bij Fulham. Hij maakte maandag in Cardiff in de blessuretijd de 2-0 en scoorde donderdag opnieuw.
Fulham strijdt dinsdag met Brentford, dat Swansea City uitschakelde, om promotie naar de Premier League. Kampioen Leeds United en West Bromwich Albion promoveerden rechtstreeks naar het hoogste niveau. Fulham degradeerde vorig jaar uit de Premier League.
Bournemouth, Watford en Norwich City wisten zich dit seizoen niet te handhaven in de Engelse topcompetitie.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
17 uur geleden