Fulham ondanks nederlaag naar finale om promotie
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Fulham heeft ondanks een nederlaag de finale bereikt van de play-offs om promotie naar de Premier League. De ploeg uit Londen verloor op het eigen Craven Cottage de return tegen Cardiff City met 2-1. Fulham had drie dagen eerder in Wales met 2-0 gewonnen.
De Congolees Neeskens Kebano, vernoemd naar voormalig Oranje-international Johan Neeskens, was de grote man bij Fulham. Hij maakte maandag in Cardiff in de blessuretijd de 2-0 en scoorde donderdag opnieuw.
Fulham strijdt dinsdag met Brentford, dat Swansea City uitschakelde, om promotie naar de Premier League. Kampioen Leeds United en West Bromwich Albion promoveerden rechtstreeks naar het hoogste niveau. Fulham degradeerde vorig jaar uit de Premier League.
Bournemouth, Watford en Norwich City wisten zich dit seizoen niet te handhaven in de Engelse topcompetitie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
33 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
2 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
2 uur geleden