Fulham keert na een jaar terug in de Premier League
LONDEN (ANP) - Fulham keert terug in de Premier League. De ploeg uit Londen verzekerde zich met een zege op Preston North End (3-0) van een terugkeer in de hoogste Engelse voetbaldivisie. Fulham degradeerde daar vorig jaar uit.
Aleksandar Mitrovic maakte twee doelpunten. De 27-jarige Servische spits voerde zijn totaal dit seizoen op naar veertig goals in veertig wedstrijden. De ploeg van de Portugese manager Marco Silva koerst ook af op de titel in het Championship. Fulham heeft 9 punten voorsprong op Bournemouth, dat nog vijf wedstrijden moet spelen.
Bij Fulham staan de Nederlandse verdedigers Terence Kongolo en Kenny Tete onder contract. Oud-Feyenoorder Kongolo krijgt dit seizoen geen speeltijd, ex-Ajacied Tete deed zestien wedstrijden mee. De rechtsback ontbrak tegen Preston North End in de selectie.
Meer uit Voetbal
LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
34 minuten geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
34 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
3 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
5 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
21 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
22 uur geleden