Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FT: Telegraph waarschijnlijk verkocht voor ruim 550 miljoen pond

FT: Telegraph waarschijnlijk verkocht voor ruim 550 miljoen pond

LONDEN (ANP) - De Britse krant The Telegraph wordt binnenkort waarschijnlijk verkocht. De eigenaar van de Amerikaanse nieuwswebsite The New York Sun staat op het punt om het voor ruim 550 miljoen pond te kopen, zo'n 657 miljoen euro, melden ingewijden tegen zakenkrant Financial Times (FT).

Naar verwachting is de deal tussen Telegraph en The New York Sun-eigenaar Dovid Efune volgende week rond, aldus de bronnen. Gesprekken hierover zouden dit weekend in een vergevorderd stadium zijn gekomen. De ingewijden benadrukken wel dat de gesprekken nog niet zijn afgerond.

Het is volgens FT nog onbekend wat Efune met Telegraph van plan is en waarom hij de krant wil kopen. Zijn commentaren in The New York Sun en berichten op sociale media zijn volgens de zakenkrant de afgelopen weken onderzocht om zijn uitgesproken pro-Israëlische houding.

Meer uit Financieel

Chipbedrijf Applied Materials onderuit op Wall Street na cijfers

NEW YORK (ANP) - Applied Materials behoorde vrijdag tot de grote verliezers op de aandelenbeurzen in New York. De grootste Amerikaanse fabrikant van chipapparatuur, die eerder dit jaar een belang heeft genomen in het Nederlandse Besi, presteerde afgelopen kwartaal beter dan verwacht. De vooruitzichten voor het huidige kwartaal vielen echter tegen, mede door een zwakke vraag in China. Het aandeel werd daarop 12,3 procent lager gezet. Branchegenoten KLA en Lam Research zakten 4,2 en 2,8 procent.

1 uur geleden
Trump wil binnenkort met tarieven op staal en chips komen

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat volgende week nieuwe importheffingen op staal instellen. De week daarop wil hij met tarieven voor halfgeleiders komen, heeft Trump vrijdag gezegd tegen journalisten aan boord van het presidentiële vliegtuig Air Force One. Dit is de nieuwste aanwijzing dat hij zijn tariefbeleid aanzienlijk wil uitbreiden.

2 uur geleden
Bedrijfsleven wil na uitblijven akkoord meer geld voor recycling

DEN HAAG (ANP) - Het bedrijfsleven ziet na het uitblijven van een internationaal akkoord tegen plasticvervuiling een grotere noodzaak om in Nederland en Europa meer te investeren in recycling.

2 uur geleden
China stapt naar WTO om staalheffing Canada

BEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft bij de Wereldhandelsorganisatie (WTO) een klacht ingediend tegen Canada, vanwege importbeperkingen van Chinees staal. De Chinese regering noemt die maatregel "typisch handelsprotectionisme" dat indruist tegen de regels van de internationale handelsarbiter.

2 uur geleden
Grondpersoneel Ryanair in Spanje staakt

MADRID (ANP/DPA) - Vakantiegangers die van en naar Spanje vliegen moeten bedacht zijn op problemen met hun bagage. Ontevreden werknemers van een afhandelingsbedrijf van budgetvlieger Ryanair staken. Reizigers krijgen daarom het advies om goed te controleren of hun vlucht doorgaat of vertraging heeft.

3 uur geleden
Unilever teleurgesteld over uitblijven akkoord over plastic

LONDEN (ANP) - Voedings- en verzorgingsmiddelenbedrijf Unilever is "teleurgesteld" over het uitblijven van een bindend internationaal verdrag tegen plasticvervuiling op de VN-top in Genève. "Deze gesprekken moeten leiden tot concrete actie. Gecoördineerde regelgeving is noodzakelijk om de complexiteit en kosten voor bedrijven te verminderen en het vertrouwen voor investeringen in oplossingen te vergroten", vindt Rebecca Marmot, directeur duurzaamheid en corporate affairs.

4 uur geleden
Ontbijtgranenmaker Holie mag reclame maken met eigen suikerscore

AMSTERDAM (ANP) - Holie's Sugar-Score is geen misleidende reclame, heeft de kortgedingrechter in Amsterdam geoordeeld. Ontbijtgranenproducent Holie mag de zelfbedachte suikerscore daarom gebruiken in reclames.

4 uur geleden