Frustraties bij Ten Hag over 'onaanvaardbare' fouten bij spelers
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United vindt dat zijn ploeg de zege tegen Chelsea heeft weggegeven door "kostbare individuele fouten". Dat zei hij na afloop van de pijnlijke nederlaag in de Premier League. Manchester United stond met 3-2 voor, maar verloor met 4-3 door twee tegengoals in blessuretijd.
"De spelers kennen hun taken en hebben gewoon niet de juiste beslissingen genomen. Dat is frustrerend, want we domineerden naar mijn gevoel de wedstrijd en hadden gewoon moeten winnen."
Manchester United is door de nederlaag nog verder achterop geraakt bij de top vier die aan het einde van het seizoen een ticket voor de Champions League verdient. De ploeg staat zesde met 48 punten, 11 punten minder dan nummer 4 Aston Villa. United speelde eind maart ook al moeizaam 1-1 tegen Brentford. "In vijf dagen tijd hebben we 5 punten laten liggen. Dat is onaanvaardbaar", aldus Ten Hag, die zijn team de komende dagen moet klaarstomen voor de topper tegen koploper Liverpool op zondag.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
1 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
8 uur geleden