Frustraties bij Ten Hag over 'onaanvaardbare' fouten bij spelers
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United vindt dat zijn ploeg de zege tegen Chelsea heeft weggegeven door "kostbare individuele fouten". Dat zei hij na afloop van de pijnlijke nederlaag in de Premier League. Manchester United stond met 3-2 voor, maar verloor met 4-3 door twee tegengoals in blessuretijd.
"De spelers kennen hun taken en hebben gewoon niet de juiste beslissingen genomen. Dat is frustrerend, want we domineerden naar mijn gevoel de wedstrijd en hadden gewoon moeten winnen."
Manchester United is door de nederlaag nog verder achterop geraakt bij de top vier die aan het einde van het seizoen een ticket voor de Champions League verdient. De ploeg staat zesde met 48 punten, 11 punten minder dan nummer 4 Aston Villa. United speelde eind maart ook al moeizaam 1-1 tegen Brentford. "In vijf dagen tijd hebben we 5 punten laten liggen. Dat is onaanvaardbaar", aldus Ten Hag, die zijn team de komende dagen moet klaarstomen voor de topper tegen koploper Liverpool op zondag.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
47 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
14 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
14 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
14 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
14 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
17 uur geleden