Frustraties bij Ten Hag over 'onaanvaardbare' fouten bij spelers
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United vindt dat zijn ploeg de zege tegen Chelsea heeft weggegeven door "kostbare individuele fouten". Dat zei hij na afloop van de pijnlijke nederlaag in de Premier League. Manchester United stond met 3-2 voor, maar verloor met 4-3 door twee tegengoals in blessuretijd.
"De spelers kennen hun taken en hebben gewoon niet de juiste beslissingen genomen. Dat is frustrerend, want we domineerden naar mijn gevoel de wedstrijd en hadden gewoon moeten winnen."
Manchester United is door de nederlaag nog verder achterop geraakt bij de top vier die aan het einde van het seizoen een ticket voor de Champions League verdient. De ploeg staat zesde met 48 punten, 11 punten minder dan nummer 4 Aston Villa. United speelde eind maart ook al moeizaam 1-1 tegen Brentford. "In vijf dagen tijd hebben we 5 punten laten liggen. Dat is onaanvaardbaar", aldus Ten Hag, die zijn team de komende dagen moet klaarstomen voor de topper tegen koploper Liverpool op zondag.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
10 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
37 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
3 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
16 uur geleden