Frustraties bij Ten Hag over 'onaanvaardbare' fouten bij spelers
LONDEN (ANP/RTR) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United vindt dat zijn ploeg de zege tegen Chelsea heeft weggegeven door "kostbare individuele fouten". Dat zei hij na afloop van de pijnlijke nederlaag in de Premier League. Manchester United stond met 3-2 voor, maar verloor met 4-3 door twee tegengoals in blessuretijd.
"De spelers kennen hun taken en hebben gewoon niet de juiste beslissingen genomen. Dat is frustrerend, want we domineerden naar mijn gevoel de wedstrijd en hadden gewoon moeten winnen."
Manchester United is door de nederlaag nog verder achterop geraakt bij de top vier die aan het einde van het seizoen een ticket voor de Champions League verdient. De ploeg staat zesde met 48 punten, 11 punten minder dan nummer 4 Aston Villa. United speelde eind maart ook al moeizaam 1-1 tegen Brentford. "In vijf dagen tijd hebben we 5 punten laten liggen. Dat is onaanvaardbaar", aldus Ten Hag, die zijn team de komende dagen moet klaarstomen voor de topper tegen koploper Liverpool op zondag.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
13 uur geleden