Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frustratie groot bij Hamilton en Bottas na mislukte GP Monaco

Frustratie groot bij Hamilton en Bottas na mislukte GP Monaco

MONACO (ANP) - De Mercedes-coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas hebben na de voor Mercedes desastreus verlopen Grote Prijs van Monaco harde woorden gesproken. De frustraties waren groot bij Hamilton en Bottas, die beiden een teleurstellend weekeinde beleefden. "We moeten hier van leren en zullen sterker terugkomen", zei teambaas Toto Wolff.

"Op de dagen waarop je verliest, leer je het meeste. Onze uitdagers zullen dus moeten vrezen", zei Wolff, ongetwijfeld doelend op het Red Bull-team van Max Verstappen. "Het was een verschrikkelijke race, dat voelt vreselijk. Maar we moeten weer bij elkaar komen, kijken wat er mis ging en daarvan leren."

Bottas lag op de tweede plek achter Verstappen, tot het mis ging bij zijn pitsstop. De monteurs kregen het rechtervoorwiel van de Mercedes niet los. "Ongelooflijk", mopperde de Fin. "Het maakt niet uit of het een menselijke of een technische fout was. Als team moeten we hier wel van leren."

Te vroege bandenwissel

Wereldkampioen Hamilton werd naar zijn zin te vroeg naar binnen gehaald voor een bandenwissel. De Brit zat daarna vast achter Pierre Gasly en hij uitte zijn frustratie daarover via de boordradio. Hamilton kwam niet verder dan de zevende plaats en moest de leiding in het WK afstaan aan Verstappen.

Op de vraag of hij lessen kon trekken uit de race, antwoordde Hamilton: "Ik zelf niet, maar het team zeker wel. Ik heb het team nog niet gesproken, dus ik weet niet wat er allemaal mis ging vandaag. Maar goed, we hebben nog zeventien grands prix te gaan. Bij de volgende race in Baku moeten we Red Bull weer verslaan."

Meer uit Sport

Handbalsters Noorwegen veroveren in Rotterdam vijfde wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.

1 uur geleden
Shorttracker Knegt (36) beëindigt loopbaan

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.

2 uur geleden
Abbingh en Polman nemen afscheid met 'trots gevoel op knokploeg'

ROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.

3 uur geleden
Handbalsters verliezen troostfinale WK en grijpen naast brons

ROTTERDAM (ANP) - De handbalsters hebben het WK voor eigen publiek in Rotterdam niet kunnen afsluiten met de bronzen medaille. Het team van de Zweedse bondscoach Henrik Signell verloor in een spannende troostfinale na verlenging met 33-31 van Frankrijk. Het betekent dat routiniers Estavana Polman en Lois Abbingh afscheid nemen als internationals zonder medaille.

4 uur geleden
Stolz nipt snelste op tweede 500 meter in Hamar, Diniz vierde

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in het Noorse Hamar ook de tweede 500 meter gewonnen. De ongenaakbare Amerikaan moest wel tot het uiterste gaan om de Pool Damian Zurek te verslaan. Het verschil op de meet bleek één duizendste van een seconde in het voordeel van Stolz. Beiden kregen 34,14 als tijd achter hun naam.

5 uur geleden
Opnieuw wereldbekerzege Brand in veldrit van Namen

NAMEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in het Belgische Namen de vierde veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions ging er al in de eerste ronde vandoor en werd door haar concurrentes niet meer teruggezien. Haar landgenote Aniek van Alphen finishte als tweede. De Française Amandine Fouquenet werd derde.

5 uur geleden
Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

1 dag geleden